V neděli 25. 9. 2016 odstartoval 6. ročník Hamerského okruhu ve stolním tenisu. Z našeho oddílu se prvního letošního turnaje okruhu zúčastnili: Vladimír Bromský, Petr Hrudka, Jan Husák a Marek Teiml. Celkem bylo registrováno 19 hráčů, ti byli rozděleni do 4 skupin. Z každé skupiny postoupili do hlavní části dva nejlepší, ostatní hráli "útěchu". Jeden náš hráč postoupil do hlavní části rovnou do čtvrtfinále. Na dříňské derby došlo ve finále "útěchy".

Nejlépe vyšel turnaj Hrudkovi. Petr dokázal vybojovat postup z těžké skupiny. Vzal set favoritu Dorkovi (1:3). Porazil Berna 3:0 a výborně hrajícího Hořejšího 3:1, stejným poměrem i Remundu ml. Petr skončil ve skupině na druhém místě a do hlavní části postoupil.

Bromský podlehl favoritu Hamáčkovi 0:3. Porazil Hlaváčka a Zemanovou shodně 3:0. V přímém souboji o postup ze skupiny podlehl 1:3 Záleskému. Ve skupině skončil na třetím místě.

Husák podlehl ve skupině favoritu Krajčovi až po boji 2:3. Porazil Vrňáka 3:0, ale prohra s Duchoněm 0:3 ho stála postup. Ve skupině skončil na třetím místě, do hlavní části nepostoupil.

Teimlovi los nepřál. Ve skupině prohrál jednoznačně s pozdějším vítězem Remundou st. (0:3 - hraje pražskou KS1) a s několikanásobným vítězem turnaje Krenkem (0:3 - hrající pražskou KS2). V dalších zápasech vyhrál nad Sojkou a Ryzhovem shodně 3:0. Ve skupině skončil na třetím místě. Do hlavní části nepostoupil.

Hrudka v prvním kole hlavní části podlehl pozdějšímu vítězi Remundovi 0:3.

Bromský v "útěše" přešel přes Vrňáka (3:1) a Remundu ml. (3:0) do finále. V něm se v dříňském derby střetl s Teimlem. Bromskému se odveta za prohru v nedávném zápase soutěže družstev povedla a slavil vítězství 3:2.

Teiml v "útěše" došel do finále přes Zemanovou (3:0) a výborně hrajícího Hořejšího (3:1). Ve finále "útěchy" podlehl Bromskému 2:3.

Husák v prvním kole "útěchy" prohrál s Remundou ml. 2:3.