V neděli 30. 10. 2016 se konal v hamerské Joola aréně další turnaj hamerského okruhu ve stolním tenisu. Z našeho oddílu se jej zúčastnili tito hráči: Vladimir Bromský, Jan Husák, Luděk Stočes a Marek Teiml. Celkem se registrovalo 19 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší do hlavní části, ostatní hráli soutěž "útěchy". K vidění bylo dříňské derby. Našim hráčům se turnaj povedl. Všichni čtyři postoupili ze skupiny. Stočes hrál dokonce finále a získal pohár! Napodobil tedy Bromského, kterému se totéž povedlo před již více než rokem a sedmi měsíci.

Zápasy ve skupině nejlépe z našich hráčů zvládl Husák. Přehrál 3:0 výborně hrající Maršíkovou, stejným skórem i Vrňáka, Sojku a Zemanovou. Ve skupině skončil na prvním místě a postoupil ze skupiny do hlavní části.

Bromský vyhrál nad Titovem a Staňkem shodně 3:0, podlehl Hořejšímu 0:3. Ve skupině obsadil druhé místo a postoupil do hlavní části.

Favoritu turnaje Krajčovi podlehl Stočes 1:3. Kroihera a Ulbricha porazil 3:0, Vršeckého 3:1. Ve skupině obsadil druhé místo a postoupil do hlavní části.

Teiml podlehl ve skupině pouze favoritu Krenkovi 1:3, ostatní zápasy vyhrál. Nad Sokolovou a Teskou 3:0, nad Brukem 3:1. Ve skupině obsadil druhé místo a postoupil do hlavní části.

První kolo vyřazovací části svedlo dva naše borce k vzájemnému souboji. Husák nastoupil proti Stočesovi. Stočes vyhrál 3:0 a postoupil do semifinále.

Bromský v prvním kole nestačil na favorita Krajče a prohrál 0:3.

Teiml v prvním kole nastoupil proti Hořejšímu. Ve čtvrtém setu se povedlo našemu hráči otočit z 0:5 na 10:5. O vítězi rozhodl pátý set. Z vítězství a postupu do semifinále se nakonec radoval soupeř.

V semifinále porazil Stočes Hořejšího 3:1 a slavil postup do finále turnaje.

Ve finále se Stočes utkal se svým přemožitelem ze skupiny Krajčem. Utkání skončilo stejným výsledkem. Náš borec prohrál 1:3.