Prvním hráčem měsíce letošní sezóny je Luděk Stočes. Luďkovi bylo v soutěži družstev započítáno 14 výher ze 16 zápasů dvouher, čtyřhry vyhrál čtyři. Všechny tyto zápasy odehrál ve II. třídě. Hvězdou utkání (nejvíce bodů ze všech hráčů) byl 3x. Velkého úspěchu dosáhl na turnaji hamerského okruhu, kde se dostal do finále. Výborné výkony podávali Petr Hrudka (14 výher dvouhry + 4 výhry čtyřhry, 3x hvězdou utkání) a Jan Husák (14 + 6, 2x hvězdou utkání). Vysoký počet výher dále měli: Milan Vinkl (13 + 4, 3x hvězdou utkání), Miroslav Hurt (12 + 4, 2x hvězdou utkání), Vladimír Bromský (12 + 4, 3x hvězdou utkání) a Jiří Starý (10 + 4).

Luděk hraje za družstvo TJ Sokol Dříň A ve II. třídě. Dle aktuálního bodového žebříčku je dříňskou jedničkou.

Bilance kol

• II. třída
    • 4 výhry s TTC Kladno H
    • 3 výhry s STC Slaný C