27. 11. 2016 se naši hráči Vladimír Bromský, Karel Čampulka a Marek Teiml zúčastnili turnaje hamerského okruhu ve stolním tenisu. Celkem bylo registrováno pouze 13 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili čtyři nejlepší hráči do čtvrtfinále hlavní části, ostatní hráli soutěž "útěchy". Nejlépe z našich se dařilo Bromskému, Teiml vyhrál soutěž "útěchy". Došlo na dříňské derby.

Čampulka si odbyl turnajovou premiéru se spoluhráčem z klubu Teimlem. Teiml byl v zápase favoritem, ale průběh prvního setu tomu neodpovídal. Čampulka jej vyhrál. V dalších setech Teiml zpřesnil hru a zápas otočil na 2:1 na sety. Hráči nakonec zapsali výsledek 3:1 pro Teimla. V dalších zápasech Čampulka vyhrál nad Sojkou 3:0, prohrál s favoritem Krajčem, Brukem a Nosálem shodně 0:3, s Petirou 1:3. Ve skupině skončil na 6. místě, do hlavní části nepostoupil.

Bromský zvládl skupinu velice dobře. Prohrál jen s favoritem turnaje Krenkem 0:3. Vyhrál nad Hlaváčkem 3:1, Vršeckým, Březinou a Louženským shodně 3:0. Ve skupině skončil na 2. místě a postoupil do hlavní části.

Teiml vyhrál nad Čampulkou 3:1, Sojkou 3:0 a nad dobře hrajícím Nosálem 3:1. Prohrál s favoritem Krajčem hladce 0:3. V důležitých zápasech ovšem selhal. S Petirou neudržel stav 9:7 v pátem setu. S mladým Brukem prohrál taktéž v pátem setu. Výsledky stačily na 5. místo, do hlavní soutěže nepostoupil.

Ve čtvrtfinále hlavní části prohrál Bromský s Petirou 3:0.

V prvním kole "útěchy" Čampulka porazil Březinu 3:0 a Teiml Louženského 3:0.

Finále "útěchy" nebylo sehráno. Čampulka, pro celkové vyčerpání organismu, finále Teimlovi vzdal.