Listopadovým hráčem měsíce je Marek Teiml. Marek se stal hráčem měsíce poprvé v kariéře, přerušil tak dobu stočesovou trvající od letošního února. Z 20 utkání dvouher, které byly do statistik započítány, jich 18 vyhrál. Čtyřhry vyhrál tři, jednu prohrál. Všechny zápasy odehrál ve II. třídě. Hvězdou utkání (nejvíce bodů ze všech hráčů) byl 2x. Nejblíže k jeho výkonům byl Luděk Stočes (16 výher dvouhry + 2 výhry čtyřhry, 1x hvězdou utkání). Vysoký počet výher dále měli Josef Němec (13 + 3), Miroslav Hurt (13 + 2, 1x hvězdou utkání), Jan Husák (12 + 4, 2x hvězdou utkání), Jiří Starý (10 + 2, 2x hvězdou utkání) a Milan Žiaran (10 + 2, 1x hvězdou utkání).

Marek v letošní sezóně nastupuje za TJ Sokol Dříň A ve II. třídě a je kapitánem družstva. V aktuálním bodovém žebříčku regionální soutěže družstev je na 59. místě. V listopadu se stal dříňskou dvojkou.

Bilance kol

• II. třída
    • 4 výhry s TJ Sokol Dříň B
    • 3 výhry s DTJ Sparta Kladno B