3. prosince 2016 se v herně TTC Kladno konal Regionální přebor jednotlivců ve stolním tenisu 2016/2017. Z našeho oddílu se přeboru zúčastnili: Vladimir Bromský, Petr Hrudka, Luděk Stočes a Marek Teiml. Stočesovi se dvakrát povedlo postoupit ze skupiny. Ostatním hráčům a dvojici ve čtyřhrách byl postup zapovězen.

Hráli se následující soutěže:

  • Dvouhra pro hráče regionálních soutěží
  • Dvouhra bez omezení
  • Čtyřhra bez omezení

Dvouhry i čtyřhry byly hrány skupinovým systémem, poté vylučovacím.

Dvouhra pro hráče regionálních soutěží

Celkem bylo registrováno pouze 12 hráčů (v loňském roce 14). Byly zastoupeny tyto oddíly: TJ Sokol Dříň (4 hráči), TJ Sokol Unhošť (2), TTC Slovan Kladno (2), TTC Kladno (1), TSM Kladno (1), STC Slaný (1), DTJ Sparta Kladno (1). Hráči byli rozděleni do 4 skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší.

Bromský se ve skupině utkal s Vajnarem (STC Slaný) 0:3 a Vysoudilem (DTJ Sparta Doly) 1:3. Ze skupiny nepostoupil.

Hrudka prohrál se Švejdou (TJ Sokol Unhošť) 0:3 a Krousem (TSM Kladno) 1:3. Ze skupiny nepostoupil.

Stočes porazil Bucka (TJ Sokol Unhošť) 3:0, prohrál s Křížem (TTC Slovan Kladno) 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa. Ve čtvrtfinále vyřazovací části prohrál s Krousem (TSM Kladno) 2:3. Luďka mrzely dva neproměněné mečboly.

Teiml prohrál s Horbajem (TTC Kladno) 1:3 a Plecitým (TTC Slovan Kladno) 2:3. Ze skupiny nepostoupil.

Finále: Krous (TSM Kladno) : Kříž (TTC Slovan Kladno) 3:2

Dvouhra bez omezení

Celkem bylo registrováno 19 hráčů (v loňském roce 20). Byly zastoupeny tyto oddíly: TTC Kladno (6 hráčů), TSM Kladno (3), TJ Sokol Dříň (3), TJ Sokol Unhošť (2), TTC Slovan Kladno (2), STC Slaný (1), DTJ Sparta Kladno (1), TJ Sokol Buštěhrad (1). Hráči byli rozděleni do 6 skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší.

Hrudka prohrál s Krejčím (TJ Sokol Buštěhrad) 0:3 a Mikulejským (TTC Kladno) 0:3. Ze skupiny nepostoupil.

Stočes zahrál skvěle. Porazil Pachmana (TTC Kladno) 3:1, prohrál s Macákem (TTC Slovan Kladno) 1:3 a opět postoupil ze skupiny ze druhého místa. V osmifinále se utkal opět s Krousem a prohrál 1:3.

Teiml prohrál s O. Procházkou (TTC Kladno) 1:3 a Voříškem (TSM Kladno) 0:3. Ze skupiny nepostoupil.

Finále: Voříšek Tomáš (TSM Kladno) : Hýža Daniel (TSM Kladno) 3:1

Čtyřhra bez omezení

Celkem se přihlásilo 8 párů (v loňském roce 10). Naši hráči vytvořili dvojici Stočes - Teiml. Nedařilo se jim. Ve skupině prohráli s páry Vychodil - Mikulejský 0:3, Macák - Kříž 0:3, Plecitý - Horbaj 0:3. Ze skupiny nepostoupili.

Finále: Krejčí Tomáš - Procházka Ondřej : Voříšek Tomáš - Hýža Daniel 3:1