Luděk Stočes a Marek Teiml - oba finalisté našeho vánočního turnaje se v neděli 18. 12. vydali do Buštěhradu na vánoční turnaj pořádaný místním oddílem stolního tenisu. Turnaj byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Do buštěhradské sokolovny dorazilo celkem 11 hráčů z pěti oddílů. Po turnaji jednotlivců následoval turnaj čtyřher. Luděk Stočes skončil na 3. místě v turnaji čtyřher.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, všichni postupují do druhé fáze, vyřazovací, na dvě porážky. Turnaje se zúčastnilo 11 hráčů - Sokol Buštěhrad (Stolz, Hnidka, Krejčí, Pesl), TTC Slovan Kladno (Plecitý, Špalek, Macák), TJ Sokol Dříň (Teiml, Stočes), TJ Sokol Stochov Honice (Janoušek), TSM Kladno (Bláha). Ti byli rozděleni do tří skupin. Naši hráči byli nalosováni do stejné skupiny, zopakovali si tak vzájemný souboj z předešlého dne. Stočes porazil Teimla 2:0. V dalších zápasech Stočes i Teiml porazili Bláhu shodně 2:0 a prohráli s Macákem shodně 0:2. Luděk skončil ve skupině na druhém místě, Marek na třetím.

V prvním kole vyřazovací části hrál Teiml s Krejčím vyrovnaný zápas. Náš hráč vedl 2:0 na sety a 8:7 ve třetím setu. Bohužel, překvapení se nekonalo, Krejčímu podlehl 2:3, do čtvrtfinále nepostoupil. Stočes hrál rovnou čtvrtfinále s Janouškem. Prohrál 1:3.

Ve vyřazovací části hráčů s jednou porážkou se Teiml utkal s Plecitým. Prohrál 1:3. Stočes hrál se Stolzem a podlehl 1:3.

O třetí místo: Macák - Janoušek 3:0

Finále: Špalek - Krejčí 3:1

Turnaj čtyřher

Teiml se turnaje čtyřher nemohl zúčastnit. Čekal ho urychlený přesun do pražských Záběhlic na turnaj hamerského okruhu. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 dvojic. Ty spolu hrály nejprve ve skupině. Stočes byl nalosován do dvojice s Macákem.

Pořadí:
1. Hnidka - Krejčí
2. Špalek - Plecitý
3. Stočes - Macák
4. Janoušek - Stolz