Posledním hráčem měsíce v roce 2016 je Luděk Stočes. Luděk v regionální soutěži družstev zaznamenal ve dvouhrách 6 výher, čtyřhry vyhrál dvě, hvězdou utkání byl jednou. Na Vánočním turnaji si zahrál finále, na regionálním přeboru dvakrát postoupil ze skupiny, na turnaji v Buštěhradě byl třetí ve čtyřhrách. Relativně vysoký počet výher v regionální soutěži měli Jan Hrkal (8 výher dvouhry + 2 výhry čtyřhry, 2x hvězdnou utkání) a Jan Husák (7 + 1, 1x hvězdou utkání) a vítěz turnaje čtyřher na našem Vánočním turnaji. Úspěchy záznamenal i Marek Teiml (4 + 1), vítěz Vánočního turnaje, finalista turnaje čtyřher, čtvrtfinalista hamerského turnaje.

Luděk hraje za družstvo TJ Sokol Dříň A ve II. třídě. Dle aktuálního regionálního bodového žebříčku je dříňskou jedničkou, patří mu celkové 52. místo.

Bilance kol

• II. třída
    • 4 výhry s KST Slatina B
    • 2 výhry se Sokol Buštěhrad C