Již 35. ročník Novoročního turnaje byl uspořádán v sobotu 7. 1. v prostorách herny TTC Kladno. Turnaj byl určen pro neregistrované hráče, hráče RS až Divize včetně pozvaných. Byly odehrány soutěže jednotlivců a čtyřher. Celkem se registrovalo 30 hráčů, kteří byli z 10 oddílů (TTC Kladno - 11 hráčů, TTC Slovan Kladno - 2, TSM Kladno - 2, TJ Sokol Buštěhrad - 3, TJ Sokol Dříň - 2, TJ Sokol Unhošť - 3, Středokluky - 1, Sokol Lány - 4, KST Slatina - 1, Sokol Stochov-Honice - 1). Soutěže čtyřher se zúčastnilo 13 dvojic. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Luděk Stočes a Marek Teiml. Ze skupiny v soutěži jednotlivců se žádnému z nich postup nepodařil. Ve čtyřhře však mile překvapili a probojovali se do čtvrtfinále. Turnaj byl zorganizován na vysoké úrovni.

Turnaj jednotlivců

30 hráčů bylo rozděleno do 7 skupin. Z pětičlenných skupin postoupili do další fáze tři nejlepší hráči, ze čtyřčlenných dva nejlepší.

Stočes (turnajová 23) byl v pětičlenné skupině s hráči: Jiří Bajer (TTC Kladno, turnajová 2), Václav Pesl (TJ Sokol Buštěhrad, turnajová 18), Zdeněk Janoušek (Sokol Stochov-Honice, turnajová 12), Alfred Matějka (TTC Kladno, turnajová 30). Prvním soupeřem mu byl Janoušek, prohrál s ním 0:3. S Matějkou vyhrál 3:0. Stočes byl ve skupině jediný, který dokázal vzít set Bajerovi, prohrál s ním 1:3. Později Bajer neztratil set ani v osmifinále, ve čtvrtfinále a ani v semifinále. V posledním zápase, v přímém souboji o postup ze skupiny měl slibně rozehraný zápas s Peslem. Náš borec vedl v pátém setu 8:4, bohužel, zápas nedotáhl do vítězného konce. Ve skupině skončil na čtvrtém místě, do další fáze turnaje nepostoupil.

Teiml (turnajová 26) byl ve čtyřčlenné skupině s hráči: Filip Mikulejský (TTC Kladno, turnajová 7), Lukáč Plecitý (TTC Slovan Kladno, turnajová 20), Martin Krous (TSM Kladno, turnajová 9). V prvním zápase prohrál náš hráč s Krousem jednoznačně 0:3. Ve druhém zápase s Mikulejským držel krok a prohrál až v pátém setu. V posledním zápase nestačil na Plecitého a podlehl mu 1:3. Ve skupině skončil na čtvrtém místě, do další fáze turnaje nepostoupil.

Pořadí v turnaji:
1. Voříšek Tomáš (TSM Kladno)
2. Bajer Jiří (TTC Kladno)
3. Mikulejský Filip (TTC Kladno)
3. Moravec Petr st. (Sokol Lány)

Turnaj čtyřher

13 dvojic se zúčastnilo turnaje čtyřher. Ty byly rozděleny do čtyř skupin. Z každé skupiny postoupily dva nejlepší páry do čtvrtfinále.

Náš pár Stočes - Teiml (turnajová 11) byl ve skupině společně s páry: Petr Novák - Stanislav Jedlička, Tomáš Krejčí - Ondřej Procházka, Roman Javůrek - Luboš Tříska. Vstup do turnaje měli naši borci excelentní. Ve skvěle odehraném utkání porazili pár Krejčí - Procházka (turnajová 5) jednoznačně 3:0. V dalším zápase proti dvojici Novák - Jedlička (turnajová 2) ostudu neudělali a favoritům turnaje vzali set. V posledním zápase porazili pár Javůrek - Tříska (turnajová 13) 3:0 a slavili postup ze skupiny z druhého místa.

Ve čtvrtfinále narazili na pár Bajer - Fleislébr (turnajová 9). Tentokrát se překvapení nekonalo a náš pár prohrál 0:3.

Pořadí v turnaji:
1. Moravec Ladislav - Brožek Michal (Sokol Lány)
2. Voříšek Tomáš - Krous Martin (TSM Kladno)
3. Bajer Jiří - Fleislébr Jiří (TTC Kladno)