V neděli 26. 2. 2017 se konal únorový turnaj hamerského okruhu v pražských Záběhlicích. Tři naši borci se turnaje zúčastnili, konkrétně: Vladimír Bromský, Luděk Stočes a Marek Teiml. Registrací prošlo 19 hráčů, ti byli rozděleni do 4 skupin. Vítězové skupin byli rovnou nasazeni do čtvrtfinále, hráči na druhých a třetích míst postoupili do první kola hlavní části. Ostatní hráli soutěž útěchy. Všichni naši hráči postoupili ze skupiny do hlavní části, jeden si zahrál čtvrtfinále.

Bromský měl z našich hráčů nejtěžší los. Zápasy ve skupině zvládl výborně. Prohrál jen se Záleským 1:3, vyhrál nad Petirou a Levým shodně 3:2, Janáka porazil 3:0. Ze skupiny postoupil z druhého místa do prvního kola hlavní soutěže.

Stočes byl nalosován do čtyřčlenné skupiny. Podlehl výborně hrajícímu Chrtovi 1:3, v dalších zápasech nezaváhal, Vinaře a Janáka porazil shodně 3:0. Ze skupiny postoupil z druhého místa do prvního kola hlavní soutěže.

Teiml podlehl Krajčovi 1:3, zápasy s Kapustovou a Kouberovou vyhrál 3:0. S Markem, překvapením turnaje, vyhrál 3:2. Váha tohoto vítězství se ukázala až později. Tento hráč porazil v hlavní části Stočese a Petiru a hrál semifinále. Ze skupiny postoupil náš hráč z druhého místa do prvního kola hlavní soutěže.

Bromský v prvním kole hlavní části podlehl Červenkovi 0:3.

Stočes nestačil v prvním kole hlavní části Markovi, podlehl mu 0:3.

Teiml se Záleským prohrával již 0:2 na sety. V dalších setech podal lepší výkon než soupeř a srovnal na 2:2. V pátém setu měl náš hráč mírně navrch, ale soupeř dokázal srovnat na 6:6. Náš hráč se dostal do vedení 8:6. Set pak dotáhl do vítězného konce a slavil postup do čtvrtfinále.

Teiml nastoupil ve čtvrtfinále proti favoritu turnaje Krenkovi. Ač v setech vzdoroval důstojně, podlehl mu 0:3.

Do celkového žebříčku okruhu si Teiml připsal 60 bodů, Bromský a Stočes 50 bodů.