V neděli 26. 3. 2017 se naši hráči Vladimír Bromský a Marek Teiml zúčastnili březnového turnaje hamerského okruhu. Registrací prošlo 14 hráčů, ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé sedmičlenné skupiny postoupili nejlepší čtyři hráči do vyřazovací fáze. Oba naši hráči postoupili ze skupiny do čtvrtfinále.

Bromský hrál v těžší skupině. Favoritu turnaje Krenkovi vzal set, prohrál 1:3. Stejně tak prohrál s výborně hrajícími Hořejším a Červenkou. V klíčovém zápase porazil Petiru 3:2, ač se zápas v pátém setu nevyvíjel dobře. Náš hráč dotahoval, prohrával 0:4, 7:10, ale obrat se mu nakonec povedl. Dále pak porazil Svobodu a Svobodovou shodně 3:0. Ve skupině skončil na čtvrtém místě a postoupil do další fáze soutěže.

Teiml suverénně hrajícímu Suvorovovi podlehl 0:3. S Markem prohrál 1:3. Nad Courtonem, Vinařem, Šindlerem a Louženským vyhrál 3:0. Ve skupině skončil na třetím místě a postoupil do vyřazovací fáze turnaje.

Bromský ve čtvrtfinále narazil na hráče 1. krajské třídy Suvorovova a podlehl mu 0:2.

Teiml si ve čtvrtfinále neporadil s Červenkou a s turnajem se rozloučil prohrou 0:2.

Do celkového žebříčku hamerského okruhu si naši hráči připsali shodně 60 bodů.