Rozšiřujeme naše bohaté portfolio turnajů o Velkou cenu TJ Sokol Dříň a všechny naše hráče k účasti srdečně zveme. Jedná se o sérii čtyř malých oddílových turnajů v soutěži jednotlivců. Každý takový turnaj bude dohrán do konečného pořadí hráčů. Za dosažené pořadí budou hráči připsány body. Vítězem se stane hráč s největším počtem získaných bodů (započítají se tři nejlepší výsledky). Turnaje se může zúčastnit každý člen našeho oddílu. O putovní pohár se bude bojovat každý rok po skončení sezóny regionální soutěže družstev. V letošním roce se bude hrát ve čtvrtek 20. 4. 18:00, sobotu 22. 4. 14:00, čtvrtek 27. 4. 18:00 a sobotu 29. 4. 14:00. Sobotní turnaje začínají hodinu před obvyklým začátkem tréninku.

Hrací systém

Hráči budou rozděleny do tří nebo čtyř členných skupin. Ze skupin postoupí všichni hráči do vyřazovací části. Ta bude hrána na jednu porážku a bude dohrávána do konečného pořadí.

První dva turnaje budou jeden nebo dva hráči do skupiny nasazeni dle bodového žebříčku regionální soutěže družstev, třetí a čtvrtý turnaj budou hráči nasazováni dle průběžného pořadí turnaje.

Termíny

  • 1. turnaj: čtvrtek 20. 4. od 18:00
  • 2. turnaj: sobota 22. 4. od 14:00
  • 3. turnaj: čtvrtek 27. 4. od 18:00
  • 4. turnaj: sobota 29. 4. od 14:00

Bodování

Bodové hodnocení v turnajích bude závislé na výkonnosti zúčastněných hráčů. Čím vyšší bude průměrná bodová hodnota hráčů, tím více bodů budou za svá umístění hráči získávat. Hráči se započítají tři nejlepší výsledky. Bodové hodnoty hráčů budou vycházet z regionálního bodového žebříčku.

Startovné

Startovné je zdarma.

Ceny

Vítězi turnaje bude propůjčen putovní pohár a jeho jméno bude vyryto na destičku, která bude umístěna na podstavec. První tři hráči obdrží medaile. Pohár má výšku 84 cm.

Náš putovní pohár:

Putovní pohár TJ Sokol Dříň