Jan Husák se stal březnovým hráčem měsíce. Honza vyhrál 21 zápasů dvouher - II. třída 6, III. třída 15 a 6 zápasů čtyřher, hvězdou zápasu byl čtyřikrát. Jen o málo horší statistiky zaznamenal Zdeněk Kasík (21 výher dvouhry - II. třída 7, II. třída 14 + 3 výhry čtyřhry, 2x hvězdou zápasu). Další hráči s vysokým počtem výher byli: Luděk Stočes (16 + 4, 4x hvězdou zápasu), Milan Žiaran (16 + 4, 3x hvězdou zápasu), Jiří Starý (12 + 3, 2x hvězdou zápasu), Miroslav Hurt (11 + 4, 1x hvězdou zápasu), Marek Teiml (11 + 3, 1x hvězdou zápasu), Milan Šimáček (11 + 1, 1x hvězdou zápasu), Josef Němec (10 + 3, 2x hvězdou zápasu) a Josef Kozel (10 + 1, 1x hvězdou zápasu).

Honza hraje v sezóně 2016/2017 II. (za družstvo TJ Sokol Dříň B) a III. (za družstvo TJ Sokol Dříň C) třídu regionální soutěže družstev. Dle aktuálního regionálního bodového žebříčku je dříňskou šestkou, patří mu celkové 74. místo. Významně pomohl Béčku k záchraně a Céčku k postupu.

Bilance kol

• II. třída
    • 2 výhry s STC Slaný C
    • 3 výhry s TSM Kladno B
    • 1 výhra s DTJ Sparta Kladno B
  • III. třída
    • 4 výhry s STC Slaný E
    • 4 výhry s TSM Kladno C
    • 3 výhry se Sokol Buštěhrad D
    • 4 výhry s TJ Sokol Unhošť D

Ve dvouhře dokázal Honzu porazit tito 4 soupeři:

• Zdeněk Rambousek (STC Slaný C)
  • Eva Ovčaříková (STC Slaný C)
  • Daniel Vojna (TSM Kladno B)
  • Václav Kunc (DTJ Sparta Kladno B)

PS: do březnových statistik byly započítány i dubnové výsledky.