Vše je připraveno pro start Jarní ligy 2017. Jedná se o dlouhodobou soutěž ve stolním tenisu jednotlivců. Liga je určena pro hráče TJ Sokol Dříň a je rozdělena na základní a finálovou část. Zápasy budou sehrávány v rámci tréninků. Vítěz ligy bude znám nejpozději koncem května. Vítězství obhajuje Luděk Stočes. Druhý byl loni Jan Husák, třetí Petr Hrudka, čtvrtý Zdeněk Rohlíček.

Zápasy Jarní ligy jsou sehrávány v rámci tréninků. Rozpis zápasů není, odehrání zápasů je na vzájemné domluvě jednotlivých hráčů. Na tom, že bude zápas zapsán do ligy, se musí hráči dohodnout před jeho začátkem. Výsledek poté zapíše jeden z hráčů do tabulky, která je v herně k dispozici.

Základní část se sehraje během května skupinovým hracím systémem. Za vítězný zápas obdrží hráč 3 body, za prohraný 1 bod. Základní část končí ve čtvrtek 25. 5.

Finálová část bude rozehrána ve čtvrtek 25. 5. Systém finálové části je vyřazovací. Nasazení do finálové části, kam postupují všichni, kteří odehráli alespoň 1 utkání v základní části, určí počet bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje nejprve počet vítězství, následně vzájemný zápas, následně pořadí v bodovém žebříčku letošní sezóny. V sobotu 27. 5. bude finálová část dohrána.

Vítězové minulých ročníků:

• 2016: Luděk Stočes