V poslední květnovou neděli 28. 5. 2017 se konal turnaj hamerského okruhu ve stolním tenisu. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Vladimír Bromský a Marek Teiml. Registrováno bylo 14 hráčů, ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili čtyři nejlepší do finálové vyřazovací části, ostatní hráli "útěchu". Našim hráčům se dařilo. Oba postoupili ze skupiny, jeden hrál semifinále a zápas o třetí místo.

Bromský ve skupině prohrál s favoritem Krenkem 0:2, Červenkou 1:2 a Duchoněm 0:2. Porazil Louženského, Přibyla a Dočekala shodně 2:0. Ze skupiny postoupil do finálové části ze čtvrtého místa.

Teiml odehrál zápasy ve skupině mimořádně. Porazil pozdějšího vítěze Marka 2:0, pozdějšího finalistu Jirouška, hrajícího 3. pražskou třídu 2:1, dále Ryzhova, Dimitrijeva a Vinaře shodně 2:0. Prohrál pouze s favoritem Krajčem 0:2. Ve skupině obsadil druhé místo a postoupil do finálové části turnaje.

V prvním kole vyřazovací finálové části prohrál Bromský s Krajčem 1:3.

Teiml podal dobrý výkon i ve čtvrtfinále proti Duchoňovi. Porazil jej 3:1 a poprvé v kariéře postoupil do semifinále turnaje hamerského okuhu. V semifinále sehrál odvetu s Markem, s nímž hrál již ve skupině. Tentokrát náš borec prohrál 1:3. Na Teimovi byla již znát únava z náročného víkendového programu, kdy mimo jiné, se v sobotu probojoval do finále Jarní ligy 2017. V souboji o třetí místo prohrál, tak jako předtím ve skupině, s Krajčem 0:3.

Do celkového žebříčku hamerského okruhu si Bromský připsal 60 bodů, Teiml 70.