Na prvním místě žebříčku hráčů regionu Kladno za sezónu 2016/2017 je (stejně jako loni) Jan Valenta (TSM Kladno). Nejvýše z našich hráčů se umístil Luděk Stočes (81. - 90.). Dle pořadí v žebříčku byly uděleny našim hráčům "hvězdy" zobrazované na jejich profilech.

Hráči TJ Sokol Dříň

PořadíJménoHvězdy
81 - 90 Luděk Stočes
91 - 100 Miroslav Hurt
Marek Teiml
101 - 110 Josef Němec
111 - 130 Petr Hrudka
Jan Husák
Vladimír Bromský
Zdeněk Kasík
Milan Vinkl
131 - 150 Zdeněk Rohlíček
Jiří Starý
Milan Šimáček
Milan Žiaran
150,5 Karel Čampulka
151 - 168 Jan Hrkal
Josef Kozel
Matěj Teiml
168,5 Libor Jílek
Josef Liska

Všichni hráči

PořadíJménoHvězdy
1 Valenta Jan TSM Kladno
2 Voříšek Tomáš TSM Kladno
3 Bajer Jiří TTC Kladno
4 Havlíček Tomáš TTC Kladno
5 Pavlíček Ondřej TTC Kladno
6 Hýža Daniel TSM Kladno
7 Novák Petr TTC Kladno
8 Škach Martin ing. TTC Kladno
9 Ebert Tomáš ml. TTC Kladno
10 Vajcová Kateřina TTC Kladno
11 Gábriš Michal TTC Kladno
12 Špalek Miroslav TSM Kladno
13 Navrátil Tomáš TTC Kladno
14 Mencl Jiří TTC Kladno
15 Levenec Alexandr TTC Kladno
16 Mikulejský Filip TTC Kladno
17 Vychodil Luděk TTC Kladno
18 Špalek Jiří TTC Slovan Kladno
19 Vaktor Ivan STC Slaný
20 Procházka Ondřej TTC Kladno
20,5 Novotný Jiří TSM Kladno
Pírka Josef TTC Kladno
21 Macák Milan TTC Slovan Kladno
22 Krous Martin TSM Kladno
23 Jedlička Jaroslav Sokol Stochov-Honice
24 Macák Petr Ing. STC Slaný
25 Jedlička Stanislav TTC Kladno
26 Hnidka Marian TJ Sokol Buštěhrad
27 Pánek Jan STC Slaný
28 Krejčí Tomáš TJ Sokol Buštěhrad
29 Šulc Ladislav TTC Kladno
30 Poláček Vladimír STC Slaný
31-35 Lážnovský Jiří TTC Kladno
Sirůček Jiří ST Viktorie Černuc
Velc Tomáš Sokol Stochov-Honice
Matějíček Marcel KST Slatina
Řezníček Lukáš TJ Sokol Buštěhrad
35,5 Rampa Ladislav STC Slaný
36-40 Havel Jaroslav TTC Slovan Kladno
Mach Libor TJ Sokol Unhošť
Pesl Václav TJ Sokol Buštěhrad
Stolz Daniel TJ Sokol Buštěhrad
Bouška Jiří STC Slaný
41-50 Sklenička Jaroslav TTC Jemníky
Kasík Martin TJ Sokol Buštěhrad
Čermák Milan TTC Slovan Kladno
Rybička Jan TTC Kladno
Jůza Jan TTC Slovan Kladno
Sokolovský Petr TJ Sokol Unhošť
Fryš Zdeněk TJ Sokol Unhošť
Janoušek Zdeněk Sokol Stochov-Honice
Urban Jiří TJ Sokol Unhošť
Černý Martin STC Slaný
50,5 Heral František PhDr. TTC Slovan Kladno
Zýmová Pavla STC Slaný
Šavel Pavel TTC Slovan Kladno
51- 60 Tuček Miroslav TTC Kladno
Čierný Jan TTC Kladno
Čižinský Zdeněk JUDr. DTJ Sparta Doly Kladno
Ocásek Rostislav KST Slatina
Kříž Petr TTC Slovan Kladno
Šulc Jiří Ing. DTJ Sparta Doly Kladno
Vospálek Miroslav TTC Kladno
Józa Jiří TTC Jemníky
Plecitý Lukáš TTC Slovan Kladno
Žák Roman Sokol Stochov-Honice
61-70 Fencl Petr Sokol Stochov-Honice
Karmazín Pavel Sokol Stochov-Honice
Jangl Zdeněk TJ Sokol Unhošť
Vilímek Michal TTC Jemníky
Pachman Tomáš Ing. TTC Kladno
Materna George STC Slaný
Rapp Jiří KST Slatina
Ovčaříková Eva STC Slaný
Bílý Tomáš TTC Kladno
Nývlt Lukáš ST Viktorie Černuc
70,5 Horský Jindřich STC Slaný
71-80 Zoth Pavel TTC Jemníky
Peltán Petr TTC Slovan Kladno
Vajnar Luboš STC Slaný
Škach Pavel TTC Slovan Kladno
Frolík Petr TTC Slovan Kladno
Vysoudil Tomáš DTJ Sparta Doly Kladno
Port Jaroslav Slovan Velvary
Barták Jiří KST Slatina
Vondráček Aleš DTJ Sparta Doly Kladno
Komárek Pavel TJ Sokol Buštěhrad
80,5 Habrcetl Milan TTC Kladno
Záhrubský David TTC Kladno
81-90 Hlaváček Jan TTC Kladno
Stočes Luděk TJ Sokol Dříň
Horbaj Dušan TTC Kladno
Zbírkovský Milan TJ Sokol Unhošť
Slabý Jiří TTC Slovan Kladno
Škach Jaroslav TTC Slovan Kladno
Tájek Jaroslav TJ Sokol Unhošť
Strejc Václav TTC Kladno
Bílý Josef TTC Kladno
Drmota Miroslav ST Viktorie Černuc
91-100 Vykysalý Roman KST Slatina
Andrš Martin TTC Jemníky
Kulich Vladimír STC Slaný
Hudeček Josef Sokol Stochov-Honice
Hurt Miroslav TJ Sokol Dříň
Teiml Marek TJ Sokol Dříň
Hálek Zdeněk TTC Kladno
Preis František TTC Slovan Kladno
Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť
Kunc Václav DTJ Sparta Doly Kladno
100,5 Jarolímek Jiří STC Slaný
Jírový Jiří TTC Slovan Kladno
101-110 Lafek Dominik TJ Sokol Buštěhrad
Fleislébr Jiří TTC Kladno
Němec Josef TJ Sokol Dříň
Plachá Liliana TSM Kladno
Sláma Jan TJ Sokol Buštěhrad
Zíma Jiří STC Slaný
Laštovka Jiří KST Slatina
Rambousek Zdeněk STC Slaný
Gniewek Michal Sokol Stochov-Honice
Coubal Václav TTC Kladno
111-130 Chaloupka Mikuláš TSM Kladno
Vojna Pavel DTJ Sparta Doly Kladno
Schönfelder Jaroslav KST Slatina
Hrudka Petr TJ Sokol Dříň
Husák Jan TJ Sokol Dříň
Kratochvíl Tomáš TJ Sokol Buštěhrad
Šťastný Jiří TJ Sokol Unhošť
Čermák Petr KST Slatina
Nedvěd Vladimír KST Slatina
Bromský Vladimír TJ Sokol Dříň
Bucek Jindřich TJ Sokol Unhošť
Šubrt Tomáš Sokol Stochov-Honice
Kasík Zdeněk st. TJ Sokol Dříň
Tihan Jiří Ing. DTJ Sparta Doly Kladno
Holer Ladislav ST Viktorie Černuc
Civín Miloš TJ Sokol Unhošť
Vinkl Milan TJ Sokol Dříň
Javůrek Roman KST Slatina
Táborský Oldřich TJ Sokol Buštěhrad
Korec Oldřich MuDr. TJ Sokol Unhošť
130,5 Ebert Tomáš st. TTC Kladno
Hnilička Ondřej STC Slaný
Kulichová Lenka STC Slaný
Káčerek Vratislav TTC Jemníky
Polomini Petr ST Viktorie Černuc
131-150 Fořt Bedřich DTJ Sparta Doly Kladno
Vojna Daniel TSM Kladno
Folbrecht Roman KST Slatina
Pudil Miroslav KST Slatina
Rohlíček Zdeněk TJ Sokol Dříň
Brynda Matyáš TSM Kladno
Archmann Jiří TSM Kladno
Jelínek Kryštof TTC Kladno
Chadima Ondřej STC Slaný
Starý Jiří TJ Sokol Dříň
Fritsch Václav KST Slatina
Matějka Alfred TTC Kladno
Ledvinová Lucie TJ Sokol Unhošť
Balada Luboš KST Slatina
Slavíček Štěpán TJ Sokol Buštěhrad
Šimáček Milan TJ Sokol Dříň
Nývlt Radek ST Viktorie Černuc
Vesecký David STC Slaný
Frolík Václav TJ Sokol Unhošť
Žiaran Milan TJ Sokol Dříň
150,5 Brückner Tomáš DTJ Sparta Doly Kladno
Janeček Petr Mgr. DTJ Sparta Doly Kladno
Melkus Alan KST Slatina
Petřík Ladislav TTC Kladno
Procházka Michal TTC Kladno
Průša Jan TJ Sokol Buštěhrad
Průša Ondřej TJ Sokol Buštěhrad
Valášek Jiří STC Slaný
Vinš Antonín TTC Kladno
Čampulka Karel TJ Sokol Dříň
Řeháček Jiří STC Slaný
151-168 Lébr Tomáš TTC Kladno
Hrkal Jan TJ Sokol Dříň
Kozel Josef TJ Sokol Dříň
Koucký Jindřich ST Viktorie Černuc
Švarc Miroslav TJ Sokol Unhošť
Suchan Milan TJ Sokol Unhošť
Teiml Matěj TJ Sokol Dříň
Činčura Přemysl TSM Kladno
Mikulík Martin TSM Kladno
Vidrich Aleš TSM Kladno
Suk Ondřej STC Slaný
Truksa Michal TSM Kladno
Elger Radek TJ Sokol Buštěhrad
Jůzová Eliška TJ Sokol Buštěhrad
Herda Adam TJ Sokol Buštěhrad
Martinovská Alena TTC Kladno
Veselá Michaela TTC Kladno
Gallat David TJ Sokol Buštěhrad
168,5 Chlumecký Jiří TTC Jemníky
Hanzlík Miroslav ST Viktorie Černuc
Havlík Jan TTC Kladno
Hrubý Josef TJ Sokol Unhošť
Jílek Libor TJ Sokol Dříň
Kejmar Martin STC Slaný
Krček Adam STC Slaný
Kučera Marcel STC Slaný
Liska Josef TJ Sokol Dříň
Majtán Pavel STC Slaný
Mochal Bohumír TTC Jemníky
Náprstek Alois ST Viktorie Černuc
Nývlt Tomáš ST Viktorie Černuc
Petrovský Jakub TSM Kladno
Schönfelder Radek KST Slatina
Stolzová Veronika TJ Sokol Buštěhrad
Suk Ondřej st. STC Slaný
Týc Petr TTC Jemníky
Vocetka Zdeněk TJ Sokol Unhošť
Vojna Stanislav DTJ Sparta Doly Kladno
Vojtek Branislav ST Viktorie Černuc
Zíma Michal STC Slaný
Černý Karel TJ Sokol Buštěhrad
Černý Zbyněk STC Slaný
Šimo Vladimír TTC Slovan Kladno
Štěpán Pavel TJ Sokol Buštěhrad