Poslední červnovou neděli se konal poslední letošní turnaj hamerského okruhu. Z našeho oddílu se jej zúčastnil Vladimír Bromský. Registrací prošlo 14 hráčů, ti byli rozděleni do dvou skupin. Do finálové části postoupili čtyři nejlepší hráči z každé skupiny. Bromský odehrál skupinu skvěle a zahrál si čtvrtfinále. Po skončení turnaje měl ještě jeden důvod k radosti. V celkovém pořadí okruhu skončil na pěkném třetím místě a obdržel pohár a diplom. V letošní sezóně bodovalo přes 60 hráčů, další z našich hráčů obsadili následující umístění: 5. Teiml, 15. Stočes, 17. Hrudka, 25. Husák.

Bromský odehrál skupinu mimořádně dobře. Porazil Vinaře, Ryzhova, Louženského a poprvé i favorita turnaje, celkového vítěze okruhu letošní sezóny Krenka shodně 2:0. Výborně hrajícího Bruka 2:1. Podlehl pouze Jirouškovi, pozdějšímu vítězi turnaje 1:2, kdy náš hráč byl jediný v turnaji, který mu dokázal vzít set. Bromský do čtvrtfinále postoupil ze druhého místa.

Ve čtvrtfinále měl Bromský smůlu na vývoj ve druhé skupině. O postup do semifinále bojoval s Markem, pozdějším finalistou. Podlehl mu, po vyrovnaném zápase 0:3 (-10, -9, ?).

Do celkového žebříčku okruhu si Bromský připsal 60 bodů.

Konečné pořadí hamerského okruhu 2016/2017: bude doplněno později.