I v letošním roce se budeme účastnit turnajů hamerského okruhu. První turnaj začínající sezóny se konal v neděli 10. 9. 2017. Z našeho oddílu se jej zúčastnili Vladimír Bromský, Luděk Stočes a Marek Teiml. Celkem prošlo registrací 18 hráčů, ti byli rozděleni do čtyř skupin (4 + 4 + 5 + 5). Ze čtyřčlenných skupin postoupili do finálové části tři nejlepší, z pětičlenných čtyři nejlepší. Všichni naši borci postoupili do hlavní části, dva hráli čtvrtfinále.

Bromský ve skupině snadno přehrál Hodače a Vinaře shodně 3:0, nestačil na Uhla (0:3). Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Stočes zvládl z našich skupinu nejlépe. Porazil favorita Krajče 3:2 a dále pak Kácla J. a Skopce shodně 3:0. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml měl nejtěžší los. Do skupiny dostal několikanásobného vítěze Dorka, vítěze Marka a finalistu Bruka. Brukovi podlehl hladce 0:3. S Dorkem prohrál 1:3 a s Markem neudržel vedení 2:1 a pohrál 2:3. Kácla D. porazil 3:0. Se skupiny postoupil ze čtvrtého místa.

V prvním kole finálové části porazil Bromský Kácla J. 3:2. Ve čtvrtfinále nestačil na Marka (0:3).

Teiml v prvním kole finálové části prohrál s Uhlem 1:3.

Stočes měl v prvním kole volný los. Ve čtvrtfinále měl slibně rozehraný zápas s Chrtem, bohužel, náš borec nakonec pohrál 1:3.

Do celkového žebříčku hamerského okruhu si Bromský a Stočes připsali 60 bodů, Teiml 50 bodů.