Opět šest turnajů budeme pořádat v letošní sezóně. Již na konci září to bude Turnaj dvojic. V tomto turnaji, po vzoru Davisova poháru, budou sehrány nejprve dvě dvouhry, za nerozhodného stavu o vítězi rozhodne čtyřhra. V prosinci pak tradiční Vánoční turnaj, jeho 6. ročník. Dále zopakujeme turnaj pořádaný v den Valné hromady. V březnu uspořádáme II. ročník Josefovského turnaje. Jedná se o otevřený turnaj pro neregistrované hráče a hráče regionálních soutěží kladenského regionu. V dubnu pak série čtyř turnajů rozhodne o vítězi putovního poháru ve Velké ceně TJ Sokol Dříň. Na jaře proběhne již 4. ročník Jarní ligy.

Turnaj dvojic 2017

• Termín: sobota 30. 9. 2017
  • Hrací systém: bude upřesněn dle počtu příchozích; dvojice budou vytvořeny dle žebříčku a losu; jednička proti jedničce, dvojka proti dvojce, za stavu 1:1 se hraje čtyřhra

Vánoční turnaj 2017

• Termín: sobota 30. 12. 2017
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací
  • Druh soutěží: turnaj jednotlivců a turnaj čtyřher
  • Účastníci: pro členy TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy, medaile, poháry, věcná cena

Turnaj na dvě porážky 2018

• Termín: v den pořádání Valné hromady
  • Hrací systém: vyřazovací na dvě porážky
  • Ceny: medaile

Josefovský pohár - II. ročník

• Termín: sobota 17. března 2018
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací
  • Druh soutěží: turnaj jednotlivců a turnaj čtyřher
  • Účastníci: neregistrovaní a hráči regionálních soutěží kladenského regionu
  • Ceny: diplomy, medaile, poháry

Velká cena TJ Sokol Dříň 2018

• Termíny: čtvrtek 12. dubna, sobota 14. dubna, čtvrtek 19. dubna, sobota 21. dubna 2018
  • Hrací systém: skupiny, vyřazovací; 4 turnaje, dle pořadí v turnaji a obsazení turnaje budou přiděleny hráči body, hráči se započítají 3 nejlepší výsledky, vyhraje hráč s nejvíce body
  • Účastníci: pro členy hrající za TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy, medaile, putovní pohár

Jarní liga 2018

• Termín: v rámci tréninků - duben – květen skupina; červen vyřazovací - finálový den: sobota 16. 6. 2018
  • Hrací systém: skupina, vyřazovací
  • Účastníci: pro členy hrající za TJ Sokol Dříň
  • Ceny: diplomy

Vyhrazeno právo na provedení změn.