Pěkným umístěním překvapili naši hráči Luděk Stočes a Marek Teiml na regionálním přeboru, který se konal v sobotu 16. 12. 2017 v herně TTC Kladno. Naši borci se zúčastnili všech tří soutěží: regionálního přeboru jednotlivců mužů regionálních soutěží, regionálního přeboru jednotlivců mužů všech soutěží a regionálního přeboru čtyřher. Přebor byl opět poznamenán malým zájmem ze strany hráčů.

Regionální přebor jednotlivců mužů regionálních soutěží

Soutěže se zúčastnilo 9 hráčů ze 3 oddílů: Václav Strejc, Václav Coubal, Dušan Horbaj, Jan Hlaváček, Kryštof Jelínek, Antonín Vinš (všichni TTC Kladno), Luděk Stočes, Marek Teiml (oba TJ Sokol Dříň) a Lukáš Plecitý (TTC Slovan Kladno). Hráči byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postupovali pouze dva nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes (turnajová trojka) ve skupině porazil Hlaváčka 3:0 a Strejce 3:1, prohrál s Jelínkem 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml (turnajová šestka) ve skupině porazil všechny hráče TTC Kladno: Vinše 3:0, Horbaje 3:1 a Coubala 3:2, přičemž náš borec prohrával 0:2 na sety a za stavu 2:2 prohrával 8:10. Prohrál s Plecitým 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml v semifinále prohrál se Strejcem 1:3 po vyrovnaném boji (-9, -9, 11, -7).

Stočes v semifinále přehrál Plecitého jasně 3:0. Ve finále bohužel nezopakoval svůj výkon ze skupiny a podlehl tentokrát Strejcovi 1:3.

Regionální přebor jednotlivců mužů všech soutěží

Soutěže se zúčastnilo 13 hráčů z 5 oddílů: Petr Novák, Václav Strejc, Václav Coubal, Dušan Horbaj, Jan Hlaváček, Kryštof Jelínek, Antonín Vinš (všichni TTC Kladno), Luděk Stočes, Marek Teiml (oba TJ Sokol Dříň) a Milan Macák, Lukáš Plecitý (oba TTC Slovan Kladno), Zdeněk Fryš (Sokol Unhošť), Daniel Hýža (TSM Kladno). Hráči byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes ve skupině porazil Strejce 3:0 a prohrál s Hýžou 0:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml prohrál s Novákem 0:3. Našeho borce mrzel druhý set, v němž neproměnil setbol za stavu 13:12. S Plecitým prohrál 1:3. Ve skupině skončil na třetím místě.

Stočes ve čtvrtfinále prohrál s Novákem 0:3

Regionální přebor čtyřher

Soutěže se zúčastnilo 5 párů, hráči byli ze čtyř oddílů: Novák-Hýža (TTC Kladno-TSM Kladno), Stočes-Teiml (TJ Sokol Dříň), Plecitý-Macák (TTC Slovan Kladno), Jelínek-Vinš (TTC Kladno), Strejc-Coubal (TTC Kladno). Soutěž se rovnou hrála vyřazovacím systémem.

Naši borci v předkole nastoupili proti páru Jelínek-Vinš. Do semifinále postoupil po jednoznačné výhře 3:0. V semifinále náš pár prohrál s párem Plecitý-Macák 0:3. Soutěž vyhrál pár Hýža-Novák.