Luděk Stočes a Marek Teiml - se v sobotu 23. 12. vydali do Buštěhradu na vánoční turnaj pořádaný místním oddílem stolního tenisu. Turnaj byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Do buštěhradské sokolovny dorazilo celkem 12 hráčů z šesti oddílů. Po turnaji jednotlivců následoval turnaj čtyřher. Luděk Stočes skončil na 3. místě v turnaji jednotlivců a na 2. místě v turnaji čtyřher.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, 8 hráčů postoupilo do vyřazovací fáze. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů - Stolz, Hnidka, Lafek, Kratochvíl, Táborský (Sokol Buštěhrad), Teiml, Stočes (TJ Sokol Dříň), Strejc, Horbaj (TTC Kladno), Macák (TTC Slovan Kladno), Běloušek (Sokol Lány), Vajnar (STC Slaný). Ti byli rozděleni do tří skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší + je doplnili dva nejlepší hráči ze třetích míst.

Teiml porazil ve skupině Táborského 3:1, prohrál s Lafkem 2:3 a s Macákem 1:3. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Stočes porazil ve skupině Horbaje 3:0, Vajnara 3:1 a Bělouška 3:2. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Ve čtvrtfinále nestačil Teiml na Hnidku a prohrál 0:3.

Stočes ve čtvrtfinále porazil Lafka 3:0. V semifinále podlehl Hnidkovi 0:3. V souboji o třetí místo přehrál Stolze 3:0.

Finále: Macák - Hnidka 3:2

Turnaj čtyřher

Turnaje se zúčastnilo 5 párů, hráči byli z pěti oddílů. Hrálo se skupinovým systémem. Páry byly losovány. Teiml hrál s Lafkem, Stočes s Macákem.

Teiml-Lafek porazili pár Táborský-Stolz 3:1, podlehli páru Hnidka-Vajnar 0:3, Kratochvíl-Běloušek 1:3 a Macák-Stočes 2:3. V turnaji skončil na čtvrtém místě.

Stočes-Macák porazili pár Kratochvíl-Běloušek 3:0, Táborský-Stolz 3:1, Lafek-Teiml 3:2, podlehli páru Hnidka-Vajnar 0:3. V turnaji skončili na druhém místě.