Luděk Stočes vyhrál Vánoční turnaj 2017. Vítězství přidal i ve čtyřhrách a turnaji tak jasně dominoval. Ve finále porazil Josefa Němce. Třetí místo vybojoval Marek Teiml. Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Luděk Stočes - Milan Žiaran, ve finále zdolala dvojici Jiří Starý - Marek Teiml. Na třetím místě se umístil pár Milan Šimáček - Milan Vinkl. Soutěž útěchy vyhrál Milan Vinkl.

V sobotu 30. 12. 2017 jsme uspořádali jeden z největších vánočních turnajů v okrese. Do sokolovny přišlo a registrováno bylo 19 členů našeho Sokola, jednalo se o členy oddílů stolního tenisu. Byla přítomna celá naše špička, kompletní první patnáctka dle aktuálního bodového žebříčku dříňských hráčů. Skvělé točené pivo, výborné řízky, chlebíčky a spoustu dalšího chutného občerstvení přispělo ke krásné atmosféře se sportovním duchem. Odehráno bylo 60 zápasů dvouher a 20 zápasů čtyřher. Turnaj byl odstartován v 9:30 a byl zakončen slavnostním předáním cen v 16:45.

Turnaj jednotlivců

19 hráčů se registrovalo do soutěže jednotlivců. Ti byli rozděleni do 4 skupin. První dva hráči byli do každé skupiny nasazeni, ostatní dolosováni. Všichni hráči postoupili ze skupiny do finálové vyřazovací části. Tu tvořilo nejprve předkolo. Následovalo osmifinále, jehož poražení hráči se stali aktéry soutěže útěchy.

STOČES - NĚMEC 3:1

Luděk Stočes získal svůj premiérový titul dříňského Vánočního turnaje, všechny své zápasy vyhrál. Stal se čtvrtým vítězem turnaje. Na druhém místě skončil Josef Němec, třetí místo patří loňskému vítězi Markovi Teimlovi.

VINKL - HURT 3:0

Soutěž útěchy vyhrál Milan Vinkl. Ve finále porazil Miroslava Hurta. Milan obhájil loňské vítězství v této soutěži.

Turnaj čtyřher

Turnaje čtyřher se zúčastnilo 8 dvojic. K 8 nasazeným hráčům byli ostatní přilosováni. Dvojice byly zařazeny do dvou skupin. Následovala vyřazovací část, kam postoupily všechny páry.

STOČES / ŽIARAN - STARÝ / TEIML 3:0

Vítězem turnaje čtyřher se stala dvojice Stočes - Žiaran, na druhém místě skončila dvojice Starý - Teiml, třetí místo obsadila dvojice Šimáček - Vinkl

Video záznamy utkání: Finále jednotlivců, Finále čtyřher: