V sobotu 6. 1. 2018 se Luděk Stočes a Marek Teiml zúčastnili 36. ročníku Novoročního turnaje TTC Kladno. Turnaj byl určen pro neregistrované hráče, hráče RS až Divize včetně pozvaných. Turnaj byl velice kvalitně obsazen. Do soutěže jednotlivců bylo registrováno 35 hráčů z deseti oddílů, do soutěže čtyřher 16 párů. Naši hráči ani pár nepostoupili ze skupin. V "útěše" hrál jeden z našich hráčů finále.

Soutěž jednotlivců

Stočes ve skupině porazil Eberta T. st. (TTC Kladno) 3:0, prohrál s Moravcem P. st. (Sokol Lány) 0:3 a s Hrubým (TTC Kladno) 0:3. Ve skupině skončil na třetím místě.

Teiml ve skupině prohrál s Vychodilem (TTC Kladno), Novákem (TTC Kladno) shodně 0:3, s Buckem (TJ Sokol Unhošť) 1:3. Ve skupině skončil na čtvrtém místě.

Stočes v "útěše" v prvním kole přehrál Moše 3:0 (TTC Kladno), ve druhém kole Plecitého (TTC Slovan Kladno) 3:0, v semifinále Jelínka (TTC Kladno) 3:1, prohrál ve finále s Procházkou (TTC Kladno) 2:3.

Teiml v "útěše" prošel do druhého kola bez boje. V něm prohrál s Jelínkem 1:3.

Soutěž jednotlivců vyhrál Tomáš Voříšek (Post SV Zeulenroda)

Soutěž čtyřher

Náš pár Stočes - Teiml měl silnou skupinu. Porazili pár Hlaváček - Ebert (TTC Kladno) 3:1. Po boji podlehli páru Novák - Janoušek (TTC Kladno - Sokol Stochov-Honice - celkové třetí místo v soutěži) 2:3, když naši vedli 2:0 na sety a ve třetím setu byl stav 10:10; a dále podlehli páru Moravec L. ml. - Moravec P. ml. (Sokol Lány - celkové druhé místo) 1:3. Ve skupině skončili na třetím místě.

Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Pavlíček - Špalek (TTC Slovan Kladno)