V neděli 21. 1. 2018 se naši hráči Vladimír Bromský a Marek Teiml zúčastnili turnaje hamerského okruhu ve stolním tenisu. Registrováno bylo 18 hráčů, ti byli rozděleni do 4 skupin. Z pětičlenných skupin postupovali čtyři nejlepší, ze čtyřčlenných skupin postupovali tři nejlepší hráči. Oba naši hráči postoupili ze skupin, jeden hrál čtvrtfinále.

Bromský porazil ve skupině Kovaříka, Štětinu a Vinaře shodně 3:0, prohrál pouze s Mankem 0:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa do finálové části.

Teiml porazil ve skupině Štěpánka 3:1 a Hodače 3:0. S divizním hráčem Suvorovem začal náš hráč skvěle a vyhrál první set 12:10, bohužel, ve druhém setu, za stavu 4:8 zápas skrečoval pro svalové zranění. Ze skupiny postoupil z druhého místa do finálové části.

Bromský v prvním kole finálové části porazil Záleského 3:2. Ve čtvrtfinále podlehl Horákovi 3:0.

Teiml v prvním kole finálové části prohrál s Michalem 2:3.

Do celkového pořadí hamerského okruhu si Bromský připsal 60 bodů, Teiml 50 bodů.