Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Lány uspořádal 32. ročník turnaje veteránů - Memoriál Jindry Skály. Do lánské sokolovny zavítalo v pátek 30. 3. 2018 33 hráčů. Turnaj byl určen pro hráče rakovnického regionu, Župy budečské a pro další pozvané. Hráči byli rozděleni do 4 kategorií dle svého věku. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Luděk Stočes a Marek Teiml v nejmladší kategorii 40 - 49 let, kde startovalo celkem 10 hráčů. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo po obědě v místním hostinci. Každý z účastníků si odnesl věcnou cenu, ti nejlepší i diplomy a poháry. Vklad 150 Kč zahrnul startovné a oběd.

Nejmladší veteráni 40 - 49 let

Přihlášeno bylo 10 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší hráči do semifinále. Ostatní hráli jeden zápas o konečné umístění.

Stočes ve skupině porazil Vyskočila a Dundrovou shodně 3:0, prohrál s Hejdou a Navrátilem shodně 0:3.

Teiml ve skupině porazil Halenkovou a výborně hrajícího Pittnera shodně 3:1, prohrál s Mikešem a Trpákem shodně 0:3.

Stočes v utkání o 5. - 6. místo prohrál s Pittnerem 0:3.

Teiml v utkání o 7. - 8 . místo vyhrál nad Dundrovou 3:2.

Turnaj byl velice pěkně uspořádán a v příštím roce se jej opět rádi zúčastníme.