Sokol Dříň již několik let buduje sportovní oddíl stolního tenisu, který se postupně rozrůstá o nové členy a příznivce tohoto sportu. Díky práci několika činovníků se postupně rozvíjí soutěže s mládeží.

Sokol využívá prostory tělocvičny a venkovní sportovní areál, který je převážně využíván v letních měsících.

Již tradičně tady probíhají výstavy Klubu chovatelů Bichon á poil Frisé - fotogalerie.

V roce 2011 se základna Sokola rozrostla o nový sportovní oddíl AGILITY. Agility (anglicky hbitost) je sport se psy, závod podobný koňskému parkuru. Vznikl okolo roku 1978 v Anglii.

Prostory tělocvičny se snažíme každý rok zvelebovat a postupně zajistit vhodné zázemí pro další sportovní nadšence (např. výstavba hygienických prostor a šaten, vytápění a osvětlení tělocvičny apod.)

Každý, kdo má zájem přijít, je vítán. Protáhnout si tělo nebo začít s pravidelnými tréninky je na úvaze každého jednotlivce. Pokud chcete více informací, můžete využít kontaktní e-mail nebo navštívit tělocvičnu TJ Sokol Dříň, kde trénujeme každou sobotu od 15.00 hodin.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.