Snaží se každému svému cvičenci dát krásné tělo a krásnou duši podle svého hesla „V zdravém těle zdravý duch“. V dnešní době je těžké najít místo kde budete vítáni, budete tam rádi vy i vaše děti. Snažíme se vést své členy k lásce pohybu.

• Navázána nová přátelství dětí i dospělých.
  • Snažíme se v prvé řadě vytvořit v tělocvičně i na hřišti prostředí, vzpomínky a zážitky které se ukryjí do duše dítěte, a tím získalo jakési podvědomí, že v Sokole prožilo něco hezkého, k čemu se třeba v dospělosti opět vrátí.
  • Maminkám nabízíme cvičení v rytmu hudby - zumba, kruhové cvičení, posilování.
  • Kolektiv který není jen o tělesné námaze ale také o přátelství, podpoře a vzpomínkách.
  • Děti uvítáme hrami ale také cvičením.

Děti do ničeho nenutíme, když chtějí cvičit a maminkou samozřejmě mohou. Hra ani cvičení nesmí být povinnost ale pohyb je musí bavit. Na každé hodině pro ně budou připraveny aktivity. A jak říká název oddílu nemusí to být jen cvičení.

Oddíl všestrannosti rád nabídne své prostory které vybízí ke kolektivním hrám.

Děti zde naváží nová přátelství, zdravá únava prospěje všem.

Věk členů není limitován!!!!

V případě hezkého počasí, maminky mohou cvičit uvnitř sokolovny v soukromí a cvičitel si vezme děti ven, na zabezpečený pozemek kde mohou hrát Badbinton, házenou přes síť, fotbal, hrát na honěnou a další hry které provázeli dětství nám.

Rádi i Vás přivítáme s dětmi či bez.
Aktuální informace nebo fotografie a popis uskutečněných akci naleznete na našem Facebooku "Sokol DŘÍŇ Kladno/ všestrannost" kde průběžně informujeme o událostech.

Kontaktní údaje:
MARIE ŠÍMOVÁ