Snový víkend završil Martin Kasík vítězstvím na Velikonočním turnaji v Buštěhradě. Po sobotním triumfu ve Středoklukách přidal v neděli další titul v Buštěhradě. Na turnaji bylo registrováno 11 hráčů do soutěže jednotlivců (rozděleni do tří skupin, z kterých postoupili 2-3 nejlepší hráči do čtvrtfinále) a 5 párů do soutěže čtyřher (hráno skupinovým systémem; dvojice byly určeny přilosováním hráčů). Dařilo se i dalším hráčům našeho oddílu. Luděk Stočes vyhrál soutěž čtyřher, Marek Teiml ve stejné soutěži skončil třetí. Tři nejlepší v každé soutěži obdrželi poháry.

Soutěž jednotlivců

Kasík ve skupině porazil Táborského (TJ Sokol Buštěhrad) 3:0, prohrál se Sirůčkem (Viktorie Černuc) 1:3 a Stočesem 0:3. Ze skupiny postoupil z třetího místa.

Stočes ve skupině porazil Táborského a Kasíka shodně 3:0, prohrál se Sirůčkem 2:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml ve skupině porazil Kouckého (Viktorie Černuc) 3:0, prohrál se Stolzem a Hnidkou (oba TJ Sokol Buštěhrad) shodně 0:3.

Kasík ve čtvrtfinále porazil Stolze 3:1, v semifinále Stočese 3:1 a ve finále Krejčího (TJ Sokol Buštěhrad) 3:0.

Stočes ve čtvrtfinále porazil Lafka (TJ Sokol Buštěhrad) 3:1, v semifinále prohrál s Kasíkem 1:3, v zápase o třetí místo prohrál se Sirůčkem 0:3.

Teiml ve čtvrtfinále prohrál se Sirůčkem 1:3.

Soutěž čtyřher

Stočes - Táborský porazili páry Hnidka - Polomini 2:1, Krejčí - Lafek 2:1, Sirůček - Koucký 2:0. Prohráli s párek Teiml - Stolz 0:2. Turnaj vyhráli.

Teiml - Stolz porazili páry Stočes - Táborský 2:0, Krejčí - Lafek 2:1. Prohráli s páry Hnidka - Polomini 1:2, Sirůček - Koucký 0:2. V turnaji skončili třetí, za párem Sirůček - Koucký.