Podařilo se nám aktualizovat žebříčky a profily hráčů dle výsledků sezóny 2017/2018. Žebříčkům vládnou hráči Zdeněk Rohlíček, Jan Husák, Vladimír Bromský a Josef Němec.

Seznam hráčů s linkem na profily je dostupný přes nabídku Stolní tenis - Hráči. Na stránce s profilem hráče je například uvedeno, kolik odehrál hráč utkání, počet výher, proher, procento úspěšnosti, nejlepší postavení hráče na žebříčku, počet získaných bodů a to jak v kariérním souhrnu, tak i po jednotlivých sezónách.

Žebříčky jsou dostupné přes nabídku Stolní tenis - Žebříčky. Na stránce jsou uvedeny tyto žebříčky: Počet odehraných zápasů za TJ Sokol Dříň/v kariéře dvouhry/čtyřhry, Počet vyhraných zápasů za TJ Sokol Dříň/v kariéře dvouhry/čtyřhry a Počet získaných bodů za TJ Sokol Dříň.

Profily a žebříčky budou aktualizovány opět po skončení sezóny.