V neděli 17. 6. se konal poslední letošní turnaj hamerského okruhu. Z našeho oddílu se jej zúčastnili Vladimír Bromský a Marek Teiml. Registrací prošlo 16 hráčů, ti byli rozděleni do čtyř skupin. Do finálové části postoupili tři nejlepší hráči z každé skupiny. Jeden z našich hráčů hrál čtvrtfinále, druhý vyhrál soutěž "útěchy". V letošní sezóně bodovalo v okruhu přes 60 hráčů. Celková umístění nejlepších našich hráčů: 4. Bromský 525 bodů, 6. Teiml 385 bodů.

Bromský měl mimořádně těžký los skupiny. Prohrál s Dorkem 1:3, Červenkou 0:3 a Kaňkou 2:3. Do finálové části nepostoupil.

Teiml ve skupině porazil Michala 3:2, Puka 3:0, prohrál s Krenkem 1:3. Do finálové části postoupil ze druhého místa.

V prvním kole finálové části Teiml překvapil a porazil Červenku 3:0. Ve čtvrtfinále prohrál s Brukem 0:3.

V "útěše" Bromský nezaváhal. Porazil Jeřábka, Černého a Puka shodně 3:0.

Do celkového žebříčku okruhu si Teiml připsal 60 bodům, Bromský 40 bodů.