Pět družstev, to znamená stejně jako loni přihlásil náš oddíl do sezóny soutěže družstev kladenského regionu 2018/2019 ve stolním tenisu. Áčko bude hrát I. třídu, Béčko a Céčko budou hrát II. třídu, Déčko a Éčko III. třídu. Áčko i Céčko se budou pohybovat v nižších patrech tabulky - bojovat o záchranu, Béčko bude hrát v horní polovině, stejně jako Déčko, Éčko by se mohlo pohybovat někde u středu. Kapitánem v Áčku je Marek Teiml, v Béčku Milan Vinkl, v Céčku Petr Skála, v Déčku Josef Kozel a v Éčku Robert Segmüller. Na soupiskách je zatím zapsáno 24 hráčů, v letošní sezóně si za náš oddíl zahrají nejspíše čtyři noví hráči.

TJ Sokol Dříň A

 • Stočes Luděk
 • Teiml Marek
 • Bromský Vladimír
 • Kasík Zdeněk
 • Hurt Miroslav
 • Hrudka Petr
 • Husák Jan
 • Němec Josef
 • Žiaran Milan
 • Skála Petr
 • Starý Jiří
 • Vinkl Milan
 • Petřík Ladislav
 • Rohlíček Zdeněk
 • Šimáček Milan
 • Čampulka Karel
 • Hrkal Jan
 • Kozák Stanislav
 • Kozel Josef
 • Liska Josef
 • Šíma Miloslav
 • Segmüller Robert
 • Tydrych Jiří
 • Brejcha Jaroslav

TJ Sokol Dříň B

 • Hurt Miroslav
 • Husák Jan
 • Němec Josef
 • Žiaran Milan
 • Vinkl Milan
 • Hrkal Jan

TJ Sokol Dříň C

 • Hrudka Petr
 • Skála Petr
 • Starý Jiří
 • Petřík Ladislav
 • Rohlíček Zdeněk

TJ Sokol Dříň D

 • Starý Jiří
 • Vinkl Milan
 • Šimáček Milan
 • Čampulka Karel
 • Hrkal Jan
 • Kozel Josef

TJ Sokol Dříň E

 • Kozák Stanislav
 • Liska Josef
 • Šíma Miloslav
 • Segmüller Robert
 • Tydrych Jiří
 • Brejcha Jaroslav

Profily hráčů, kteří v minulých sezónách nastoupili za TJ Sokol Dříň.