Již za několik málo dní vstoupí naše družstva do nové sezóny soutěže družstev regionu Kladno ve stolním tenise. Jako první zahajují sezónu v dříňském derby TJ Sokol Dříň E - TJ Sokol Dříň C. Zápas se bude hrát v rámci předkola III. třídy v pondělí 7. 10. od 18:00. Hned následující den si odbude premiéru Déčko. V dříňském derby se utkají TJ Sokol Dříň D - TJ Sokol Dříň E v úterý 8. 10. od 18:00 v rámci předkola III. třídy. O týden později, v pondělí 14. 10. v 18:00, vstoupí do soutěží naše Béčko, které se doma utká ve II. třídě se Sokol Buštěhrad B. Jako poslední z našich družstev začne Áčko. 14. 10. v 18:30 nastoupí v herně TTC Kladno E. Všem družstvům přejeme hezká umístění a hráčům pěkné výsledky a dobrý pocit ze hry.