Stejně jako v posledních sezónách i letos los určil, že nová sezóna soutěže družstev regionu Kladno ve stolním tenise by měla odstartovat právě u nás na Dříni. Vzhledem k pronájmu naší sokolovny došlo ovšem k odložení původního prvního utkání sezóny. Dříňské derby TJ Sokol Dříň B - TJ Sokol Dříň C se bude hrát v rámci předkola II. třídy ve čtvrtek 27. 9. od 18:00. První utkání na Dříni tak bude sehráno v úterý 25. 9. od 18:00, v rámci předkola III. třídy bude k vidění dříňské derby TJ Sokol Dříň E - TJ Sokol Dříň D. O týden později, v pondělí 2. 10. v 18:30, vstoupí do soutěží naše Áčko, které se venku utká v I. třídě s STC Slaný B. Všem družstvům přejeme hezká umístění a hráčům pěkné výsledky a dobrý pocit ze hry.