Václav Pesl se v blízké době stane hráčem TJ Sokol Dříň! Provádíme obnovu jeho registrace a čekáme v blízké době její schválení. Vašek většinu své kariéry odehrál za Sokol Buštěhrad. Poslední utkání sehrál v dubnu 2017 v KS2. Jedná se již o třetího TOP hráče, který před začátkem sezóny posiluje náš oddíl. "S žádnou další posilou jsme již letos nepočítali, ale naskytla se příležitost získat Vaška a my ji využili. Jeho příchod je překvapující a jsme moc rádi, že se Vašek rozhodl navázat na svou úspěšnou kariéru právě u nás. S Vaškem jsme domluveni, že bude k dispozici v Áčku zpočátku jako náhradník. O jeho případné další roli rozhodneme časem.", komentuje posílení vedoucí oddílu stolního tenisu Marek Teiml a dodává: "Současné Vaškovo ELO je 1468 a proto ho budeme chtít zapsat do základu Áčka, tím dojde k mírnému posunu soupisek. Hráčů by se ovšem změna vážně dotknout neměla. Právě posunem soupisek by měly z příchodu profitovat krom Áčka i Béčko a hlavně Céčko, kde by mělo být "papírově" o jednoho hráče navíc oproti současnému stavu.".