Pěkná umístění vybojovali naši borci na letošního regionálního přeboru, který se konal v neděli 1. 12. 2019 v herně TTC Kladno. Titul přeborníka obhájil Luděk Stočes v regionálním přeboru jednotlivců mužů regionálních soutěží, když v dříňském finále porazil dalšího našeho hráče Martina Kasíka. Skvěle si vedl pár Stočes-Teiml, skončil druhý v regionálním přeboru čtyřher všech soutěží. Loňské třetí místo Marka Teimla zopakoval Luděk Stočes v regionálním přeboru jednotlivců mužů všech soutěží. Přebor byl opět poznamenán malým zájmem ze strany hráčů. K vidění byla dvě dříňská derby.

Regionální přebor jednotlivců mužů regionálních soutěží

Soutěže se zúčastnilo 8 hráčů (loni 9) ze čtyř oddílů: František Moš, Tomáš Pachman, Miroslav Tuček (všichni TTC Kladno), Martin Kasík, Luděk Stočes, Marek Teiml (všichni TJ Sokol Dříň), Zdeněk Jangl (Sokol Unhošť), Martin Krous (TTC Slovan Kladno). Hráči byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes ve skupině porazil Teimla a Moše shodně 3:0, Tučka 3:1. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Kasík ve skupině porazil Pachmana 3:0, Krouse a Jangla shodně 3:1. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml ve skupině porazil Moše 3:0. Prohrál se Stočesem 0:3 a Tučkem 1:3. Ze skupiny nepostoupil.

Stočes v semifinále porazil Krouse 3:0, v dříňskm finále pak Kasíka 3:1 a obhájil titul přeborník okresu.

Kasík v semifinále porazil Tučka 3:1, ve finále podlehl Stočesovi 1:3.

Regionální přebor čtyřher

Soutěže se zúčastnily 4 páry (loni 6), hráči byli ze tří oddílů: Tuček-Novák, Pachman-Levenec (TTC Kladno), Stočes-Teiml (TJ Sokol Dříň), Krous-Moš (TTC Slovan Kladno-TTC Kladno). Soutěž se hrála skupinovým systémem.

Naši borci porazili páry Pachman-Levenec a Krous-Moš shodně 3:0, podlehli páru Tuček-Novák 0:3. Skončili na druhém místě.

Regionální přebor jednotlivců mužů všech soutěží

Soutěže se zúčastnilo 9 hráčů (loni 13) ze čtyř oddílů: František Moš, Tomáš Pachman, Miroslav Tuček, Petr Novák, Alexandr Levenec (všichni TTC Kladno), Luděk Stočes, Marek Teiml (všichni TJ Sokol Dříň), Ondřej Švejda (Sokol Unhošť), Martin Krous (TTC Slovan Kladno). Hráči byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes ve skupině porazil Levence a Tučka shodně 3:2, Švejdu 3:1. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml porazil Moše 3:0, prohrál s Novákem, Pachmanem, Krousem shodně 0:3. Ze skupiny nepostoupil.

V semifinále Stočes prohrál s Krousem 1:3. V zápase o třetí místo přehrál Levence 3:2.