Martin Kasík, Luděk Stočes a Marek Teiml - se v sobotu 6. 6. zúčastnili netradičního koronavirového turnaje pořádaném oddílem stolního tenisu TJ Sokol Buštěhrad. Turnaj se konal místo tradičního velikonočního a byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Do buštěhradské sokolovny dorazilo celkem 10 hráčů ze čtyř oddílů. Po turnaji jednotlivců následoval turnaj čtyřher. Naši hráči zaznamenali několik medailových úspěchů.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, následně 3+3 hráči postoupili do finálové skupinové fáze, ostatní hráli útěchu. Turnaje se zúčastnilo 10 hráčů - Stolz, Sláma, Lafek, Krejčí a Hnidka (Sokol Buštěhrad), Kasík, Stočes, Teiml (TJ Sokol Dříň), Handl (KST Bohnice), Handlová (AC Sparta Praha). Ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili tři nejlepší do finálové skupiny. Los svedl všechny naše hráče do stejné skupiny.

Teiml prohrál s Kasíkem, Stočesem a Handlovou shodně 0:2 a s Handlem 1:2. Ze skupiny nepostoupil.

Stočes ve skupině neztratil set. Porazil Kasíka, Teimla, Handla a Handlovou shodně 2:0. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Kasík ve skupině porazil Teimla a Handlovou shodně 2:0. Prohrál se Stočesem 0:2, s Handlem 1:2. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml v "útěše" prohrál s Handlem a Lafkem shodně 1:2, porazil Slámu 2:0. V "útěše" skončil na druhém místě.

Kasík ve finálové skupině porazil Stolze a Hnidku shodně 2:0. Prohrál se Stočesem a Krejčím shodně 1:2, s Handlovou 0:2. Ve finálové skupině skončil na třetím místě.

Stočes ve finálové skupině porazil Kasíka 2:1, Stolze a Krejčího shodně 2:0. Prohrál s Hnidkou a Handlovou shodně 0:2. Ve finálové skupině skončil na druhém místě.

1. Handlová, 2. Stočes, 3. Kasík

Turnaj čtyřher

Turnaje se zúčastnilo 5 párů, hráči byli ze čtyř oddílů. Hrálo se skupinovým systémem. Páry byly losovány. Teiml hrál s Hnidkou, Kasík se Stolzem a Stočes s Lafkem.

Teiml-Hnidka podlehli páru Handl-Handlová a Stočes-Lafek shodně 1:2, s Kasík-Stolz a Krejčí-Sláma shodně 0:2. V turnaji skončili na pátém místě.

Stočes-Lafek porazili pár Krejčí-Sláma a Hnidka-Teiml shodně 2:1, podlehli páru Handl-Handlová 0:2 a Kasík-Stolz 1:2. V turnaji skončili na třetím místě.

Kasík-Stolz porazili pár Handl-Handlová a Hnidka-Teiml shodně 2:0, Stočes-Lafek a Krejčí-Sláma shodně 2:1. V turnaji skončili na prvním místě.