Již za krátkou dobu vstoupí naše družstva do nové sezóny krajské soutěže a soutěže družstev regionu Kladno ve stolním tenise. Jako první zahajuje sezónu naše Áčko v domácím zápase s TTC Kladno C v sobotu 19. 9. od 17:00 v krajské soutěži 2. třídy. Tři naše družstva si odbydou letošní premiéru v úterý 6. 10. Nejprve na Stochově předehrává od 17:00 naše Céčko ve II. třídě, následně od 18:00 v dříňském derby TJ Sokol Dříň E - TJ Sokol Dříň D. Tento zápas se bude hrát v rámci předkola III. třídy. Jako poslední vstoupí do soutěží naše Béčko, které se doma utká ve II. třídě v pondělí 12. 10. od 18:00 s TTC Jemníky A. Všem družstvům přejeme hezká umístění a hráčům pěkné výsledky a dobrý pocit ze hry.