V sobotu 25. 9. 2021 se konal jubilejní 20. ročník Václavského turnaje. Turnaje se zúčastnili tito naši borci: Miroslav Hurt, Stanislav Kozák a Marek Teiml. Celkem dorazilo 14 hráčů (posledně 16) ze sedmi oddílů. Ti byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postupovali všichni hráči do hlavní soutěže. K vidění bylo jedno dříňské derby. Soutěže čtyřher se zúčastnilo 6 párů.

Soutěž jednotlivců

Skupinová část

Hurt ve skupině D prohrál s Fryšem (Sokol Unhošť) 0:3 a s Zbírkovským (Sokol Unhošť) 2:3. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Teiml byl nalosován do skupiny A. V prvním zápase porazil Vondru (Sokol Unhošť), následně Horbaje (TTC Kladno) shodně 3:0. Prohrál se Špalkem (TTC Slovan) 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Kozák ve skupině C podlehl Plecitému (Sokol Rudná) a Janglovi (Sokol Unhošť) shodně 0:3. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Vyřazovací část

Teiml v prvním kole vyřazovací části porazil Hurta 3:0. Ve čtvrtfinále prohrál s Krousem (TTC Slovan) 1:3.

Kozák v prvním kole prohrál s Krousem 0:3.

Soutěž čtyřher

Naši hráči se zaregistrovali i do turnaje čtyřher. Vytvořili páry Kozák - Javůrek (KST Slatina), Hurt - Teiml. Celkem se soutěže zúčastnilo 6 párů, které byly rozděleny do 2 skupin.

Skupinová část

Hurt - Teiml porazili pár Sojka (STK SK Družec) - Plecitý 3:2. Podlehli páru Fryš - Zbírkovský 1:3. Ze skupiny postoupili ze druhého místa.

Kozák - Javůrek prohráli s párem Krous - Špalek 0:3 a Bucek - Vondra 1:3. Ze skupiny nepostoupili.

V prvním kole Hurt - Teiml prohráli s párem Krous - Špalek 3:0. V boji o třetí místo podlehli páru Bucek - Vondra 1:3.