Petr Hrudka, Luděk Stočes a Marek Teiml se v sobotu 19. 12. 2021 zúčastnili Vánočního turnaje pořádaném oddílem stolního tenisu TJ Sokol Buštěhrad. Turnaj byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Do buštěhradské sokolovny dorazilo celkem 17 hráčů (minule 10 ze tří oddílů). Jednalo se tak o největší letošní turnaj v okrese. Po turnaji jednotlivců následoval turnaj čtyřher. Luděk Stočes vyhrál soutěž čtyřher, Marek Teiml skončil ve čtyřhrách třetí.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, následně všichni hráči postoupili do finálové vyřazovací fáze. Útěchu pak vyřazovacím způsobem sehráli poražení v prvním kole finálové fáze. Turnaje se zúčastnilo 17 hráčů, ti byli rozděleni do čtyř skupin. Každá skupina měla jednoho nasazeného hráče, ostatní byli přilosováni.

Hrudka porazil Vansona (Sokol Středokluky) 2:0, prohrál s Macákem a Stolzem (oba Sokol Buštěhrad) shodně 1:2, s Tolarem (Sokol Středokluky) 0:2. Ze skupiny postoupil ze čtvrtého místa.

Teiml všechny své zápasy ve skupině prohrál. S Hnidkou (Sokol Buštěhrad), Křížem (TTC Slovan) a s Brejchou (Sokol Středokluky) shodně 0:2. Ze skupiny postoupil ze čtvrtého místa.

Stočes porazil buštěhradské hráče Lafka 2:1, Komárka a Slámu shodně 2:0. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Hrudka v prvním kole prohrál s Hnidkou 0:3. V Útěše v předkole porazil Vansona 2:0, ve čtvrtfinále prohrál s Tolarem 0:2.

Teiml v prvním kole prohrál s Krousem (TTC Slovan) 2:3. V Útěše ve čtvrtfinále porazil Táborského 2:0, v semifinále porazil Komárka 2:1, ve finále prohrál s Tolarem 0:2.

Stočes v prvním kole porazil Táborského 3:0, ve čtvrtfinále prohrál s Plecitým (Sokol Rudná) 1:3.

Ve finále porazil Plecitý Lafka 3:1.

Turnaj čtyřher

Turnaje se zúčastnilo 7 párů, které byly rozděleny do dvou skupin. Vítězové skupin se utkali o první místo, páry ze druhých míst se utkaly o třetí místo. Páry byly losovány. Teiml hrál s Lafkem, Stočes s Tolarem.

Teiml-Lafek porazili páry Macák-Komárek a Plecitý-Táborský shodně 2:1, podlehli páru Hnidka-Vanson 0:2. Ve skupině skončili druzí. V zápase o celkové třetí místo v turnaji porazili pár Stolz-Sláma 2:0.

Stočes-Tolar porazili pár Stolz-Sláma 2:0 a Kříž-Brejcha 2:1. Ve skupině skončili první. V zápase o celkové první místo v turnaji porazili pár Plecitý-Táborský 2:0.