17. prosince 2023 se v herně TTC Kladno konal Regionální přebor jednotlivců ve stolním tenisu 2023/2024. Z našeho oddílu se přeboru zúčastnil Marek Teiml. Teimlovi se povedlo jednu soutěž vyhrát a ve druhé postoupit ze skupiny.

Hráli se následující soutěže:

  • Dvouhra pro hráče regionálních soutěží
  • Dvouhra bez omezení
  • Čtyřhra bez omezení

Dvouhry byly hrány skupinovým systémem, poté vylučovacím. Čtyřhry pouze skupinovým.

Dvouhra pro hráče regionálních soutěží

Celkem bylo registrováno 14 hráčů (v loňském roce 9). Byly zastoupeny tyto oddíly: TTC Kladno (12), TJ Sokol Dříň (1) a DTJ Sparta Kladno (1). Hráči byli rozděleni do 4 skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší.

Teiml ve skupině porazil Špalka (TTC Kladno), Häcklovou (TTC Kladno) shodně 3:0. Prohrál se Šulcem (TTC Kladno) 2:3, přičemž vedl 10:6 v pátém setu. Ze skupiny postoupil ze druhého místa. Ve čtvrtfinále vyřazovací části porazil T. Bílého (TTC Kladno) 3:1, v semifinále Kimličku (TTC Kladno) 3:1 a ve finále Pachmana (TTC Kladno) 3:0.

Dvouhra bez omezení

Celkem bylo registrováno 13 hráčů (v loňském roce 14). Byly zastoupeny tyto oddíly: TTC Kladno (10 hráčů), TJ Sokol Buštěhrad (2), TJ Sokol Dříň (1). Hráči byli rozděleni do 4 skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší.

Teiml porazil Špalka (TTC Kladno) 3:0, prohrál s Čierným (TTC Kladno) 2:3 a opět postoupil ze skupiny ze druhého místa. Ve čtvrtfinále prohrál s Novákem 0:3.

Finále: Novák (TTC Kladno) : Krejčí (TJ Sokol Buštěhrad) 3:0

Čtyřhra bez omezení

Celkem se přihlásilo 5 párů (v loňském roce 5). Naši hráči soutěž neobsadili.

Vítězi: Krejčí - Lafek