V pondělí 17. 11. se konal turnaj čtyřher ve stolním tenisu na Hamru v pražských Záběhlicích. Turnaje se zúčastnily dvě dvojice hráčů našeho Sokola: Jan Husák - Jan Hrkal a Marek Teiml - Matěj Teiml. První dvojice turnaj vyhrála a získala pohár! Druhá dvojice zvítězila v soutěži útěchy.

Celkem se turnaje zúčastnilo 11 párů. Systém turnaje byl následující: 2 tabulky, kde hrál každý s každým, první dva páry z každé tabulky postoupily do vyřazovací fáze hlavní soutěže. Ostatní páry sehrály vyřazovací část o vítězství v "útěše". Naše dvojice byly každá v jiné tabulce a ke vzájemnému souboji nedošlo.

Marek s Matějem v tabulce zvítězili dvakrát a také dvakrát prohráli, což bohužel na postup do semifinálových bojů nestačilo. Oběma párům, které je porazily, dokázali alespoň vzít set. Čekaly je tedy zápasy v "útěše". Tu zvládli bez zaváhání a po třech vítězství v této fázi se stali vítězi "útěchy", celkově tedy skončili na 5. místě.

Honzové v základní části prohráli jednou a zvítězili čtyřikrát. Dostali se tak do vyřazovací fáze hlavní soutěže - semifinále. Jak v semifinále, tak ve finále byli úspěšní a za první místo získali pohár!