Únorový turnaj hamerského okruhu stolního tenisu byl odehrán 22. 2. Do čtyř skupin bylo rozděleno 26 hráčů (7 + 7 + 6 + 6). Z každé skupiny postupovali čtyři nejlepší do hlavní vyřazovací části, ostatní hráli "útěchu". Turnaje se opět také zúčastnili naši hráči, konkrétně Vladimír Bromský, Jan Husák, Jiří Starý a Marek Teiml. Turnaj nejlépe vyšel Bromskému, který si zahrál druhé kolo hlavní vyřazovací soutěže.

Opět byli naši borci rozlosováni do různých skupiny. Což je dobré, protože spolu hrají v domácím prostředí o tréninky a takto se mohou seznamovat s dalšími herními styly soupeřů. Základní část turnaje z našich hráčů nejlépe vyšla Husákovi. Honza ztratil ve skupině pouze jedno utkání z pěti. Dokázal porazit favorita turnaje Hořejšího (celkově zatím druhý v hamerském okruhu), s nímž má nyní kladnou bilanci 2:1. Do vyřazovací části postoupil ze druhého místa. Dobře si vedl ve skupině i Bromský, který vyhrál 4x a zaznamenal 2 prohry. Ve skupině skončil Vláďa třetí. O tom ovšem rozhodl los. Hráči na 2. - 4. místě totiž měli shodnou statistiku. Starý šokoval skvěle zvládnutým pětisetovým zápasem s Palánem. Tato výhra Jirkovi velice pomohla a s bilancí 2 výhry, 3 prohry postoupil ze 4. místa. Palán byl tak letos poprvé odsouzen ke hře v "útěše". Teiml vstoupil do turnaje 2 porážkami s favority. Dvořákovi dokázal vzít alespoň set. I klíčový zápas, rozhodující o postup do hlavní části, nezačal dobře a proti Novákovi prohrával 0:2 na sety. Pak sice dokázal vyhrát následující dva sety, ale obrat se mu nepovedl. 2 výhry a 4 prohry na postup nestačily. Markův výkon byl limitován do značné míry zraněním ramene, na což se ovšem ale nevymlouval.

Starý se chystal k překvapivému vítězství i v prvním kole finálové části. S Farářem hrál pěkně a zápas dotáhl do pátého setu, který bohužel prohrál. Husák bojoval v prvním kole s Ulbrichem, kterému podlehl 1:3. Bromský v prvním kole vyřídil jednoznačně Kovaříka. Ve druhém kole podlehl favoritu turnaje Krajčovi.

Teiml měl v "útěše" přímý postup do čtvrtfinále, které vyhrál s Březinou. V semifinále podlehl Plesslovi 2:0. V utkání o 3. místo porazil Kovaříkovou 2:0.

Do celkového hodnocení okruhu si Bromský připsal 60 bodů, Husák 50 bodů, Starý 50 bodů a Teiml 20 bodů.