Velkou snahu o příchod nových hráčů projevovali naši činovníci v přestupovém období po skončení sezóny. Snažili jsme se o posílení Áčka a rozšíření členské základny. K posílení Áčka nakonec nedošlo, ale podařil se realizovat přestup Ladislava Petříka z TTC Kladno, kde byl na soupiskách družstev E a G. Láďa bude u nás v základu Déčka. Nové registrace jsme provedli Petrovi Skálovi a Stanislavu Kozákovi. Za nováčka budeme letos považovat i Richarda Hurta, kterému jsme loni provedli registraci a letos bude startovat také za družstvo E.

Nováčci sezóny 2017/2018:

• Ladislav Petřík (TJ Sokol Dříň D, A; příchod z TTC Kladno)
  • Petr Skála (TJ Sokol Dříň E, A)
  • Stanislav Kozák (TJ Sokol Dříň E, A)
  • Richard Hurt (TJ Sokol Dříň E, A; v loňské sezóně nehrál)

Kdo z nich se přidá k hráčům jako Husák, Němec, Hurt, Stočes či Martin Kasík, kteří získali ocenění Nejúspěšnější nováček sezóny?

Všem nováčkům přejeme hodně úspěchů, získaných bodů a hlavně dobrý pocit z vlastní hry!