Úspěchy ze všech tří soutěží vezou na Dříň naši borci z letošního regionálního přeboru, který se konal v sobotu 15. 12. 2018 v herně TTC Kladno. Titul přeborníka vybojoval Luděk Stočes v regionálním přeboru jednotlivců mužů regionálních soutěží. Skvěle si vedl pár Stočes-Teiml, skončil třetí v regionálním přeboru čtyřher všech soutěží. Za senzaci lze považovat třetí místo Marka Teimla v regionálním přeboru jednotlivců mužů všech soutěží! Z našeho oddílu se přeborů zúčastnil dále Stanislav Kozák. Přebor byl opět poznamenán malým zájmem ze strany hráčů. K vidění byla dvě dříňská derby.

Regionální přebor jednotlivců mužů regionálních soutěží

Soutěže se zúčastnilo 9 hráčů (stejně jako loni) ze čtyř oddílů: Stanislav Hlobil, Dušan Horbaj, Jan Hlaváček (všichni TTC Kladno), Luděk Stočes, Marek Teiml, Stanislav Kozák (všichni TJ Sokol Dříň), Jindřich Bucek, Zdeněk Fryš (oba Sokol Unhošť) a Roman Javůrek (KST Slatina). Hráči byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postupovali čtyři nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes (turnajová jednička) ve skupině porazil Bucka a Javůrka shodně 3:0, Horbaje 3:1. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml (turnajová šestka) ve skupině porazil Hlaváčka a Kozáka shodně 3:0. Prohrál s Fryšem 0:3 a Hlobilem 1:3. Ze skupiny postoupil ze třetího místa.

Kozák (turnajová devítka) ve skupině prohrál s Hlobilem, Teimlem a Fryšem shodně 0:3, s Hlaváčkem 1:3. Ze skupiny nepostoupil.

Teiml ve čtvrtfinále prohrál hladce s Horbajem 0:3.

Stočes ve čtvrtfinále porazil Hlaváčka 3:0, v semifinále výborně hrajícího Hlobila 3:2, ve finále po skvělém výkonu Fryše 3:0 a získal poprvé v kariéře titul přeborník okresu.

Regionální přebor čtyřher

Soutěže se zúčastnilo 6 párů (loni 5), hráči byli ze čtyř oddílů: Novák-Krejčí (TTC Kladno-Sokol Buštěhrad), Stočes-Teiml (TJ Sokol Dříň), Bucek-Fryš (Sokol Unhošť), Jelínek-Lafek (TTC Kladno-Sokol Buštěhrad), Hlobil-Mikulejský (TTC Kladno), Horbaj-Kozák (TTC Kladno-TJ Sokol Dříň). Soutěž se rovnou hrála vyřazovacím systémem.

Naši borci v předkole nastoupili proti páru Bucek-Fryš. Ve vypjatém utkání si naši hráči v pátém setu vytvořili rozhodující náskok, do semifinále postoupili po velkém boji 3:2. V semifinále náš pár prohrál s párem Hlobil-Mikulejský 1:3. Soutěž vyhrál pár Novák-Krejčí.

Regionální přebor jednotlivců mužů všech soutěží

Soutěže se zúčastnilo 13 hráčů (stejně jako loni) z 5 oddílů: Stanislav Hlobil, Dušan Horbaj, Jan Hlaváček, Petr Novák, Filip Mikulejský (všichni TTC Kladno), Luděk Stočes, Marek Teiml, Stanislav Kozák (všichni TJ Sokol Dříň), Jindřich Bucek, Zdeněk Fryš (oba Sokol Unhošť), Dominik Lafek, Tomáš Krejčí (Sokol Buštěhrad) a Roman Javůrek (KST Slatina). Hráči byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do vyřazovací fáze.

Stočes (turnajová pětka) ve skupině porazil výborně hrajícího Mikulejského 3:2 a Bucka 3:0. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml (turnajová jedenáctka) prohrál jednoznačně s Novákem 0:3. Oplatil ovšem prohru Horbajovi z předešlé soutěže a porazil ho 3:1. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Kozák (turnajová patnáctka) ve skupině prohrál s Fryšem, Lafkem a Jelínkem shodně 0:3. Ze skupiny nepostoupil.

Ve čtvrtfinále na sebe narazili Stočes a Teiml - současná dříňská jednička proti dvojce. Stočes před zápasem pronesl, že si Teimla, jako soupeře ve čtvrtfinále, nepřál. Oba se znají z tréninků a ničím se herně nepřekvapili. Stočes vyhrál první set, v dalších měl pak navrch Teiml, který po výhře 3:1 postoupil do semifinále a postaral se o největší překvapení turnaje. Teiml byl jediným hráčem, kterému se podařilo na přeboru Stočese porazit.

Teiml v semifinále prohrál s Jelínkem 0:3, soutěž vyhrál Petr Novák.