Skvělé výkony předváděl Martin Kasík na Vánočním turnaji v Buštěhradě a zaslouženě jej vyhrál! Turnaj se konal v sobotu 22. 12. 2018 v buštěhradské sokolovně a byl určen pro hráče KP2, OP a neregistrované. Prezencí prošlo 18 hráčů z 6 oddílů a jeden neregistrovaný hráč. Výborně si naši vedli i v soutěži čtyřher, na druhém místě skončil Marek Teiml, na třetím Luděk Stočes.

Turnaj jednotlivců

Systém turnaje byl následující: první fáze skupinová, 8 hráčů postoupilo do vyřazovací fáze. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů - Stolz, Hnidka, Lafek, Kratochvíl, Táborský, Sláma, Elger, Krejčí (Sokol Buštěhrad), Teiml, Stočes, Kasík (TJ Sokol Dříň), Vysoudil (DTJ Sparta Kladno), Macák (TTC Slovan Kladno), Tolar, Kamenszki, Kačerovský (Sokol Středokluky), Plecitý (Sokol Rudná), Šára (neregistrovný). Ti byli rozděleni do čtyř skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší, ostatní hráli útěchu.

Teiml ve skupině prohrál s Lafkem, Krejčím a Tolarem shodně 0:3. Ze skupiny nepostoupil.

Stočes porazil ve skupině Kratochvíla a Šáru shodně 3:0, prohrál se Stolzem 2:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Kasík porazil ve skupině Macáka, Kamenszkiho a Táborského shodně 2:0, prohrál s Kačerovským 1:2. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Teiml porazil v útěše Táborského 3:2, následně prohrál s Plecitým po boji 2:3.

Ve čtvrtfinále nestačil Stočes na Hnidku a prohrál po vyrovnaném boji 2:3.

Kasík ve čtvrtfinále porazil Tolara 3:1. V semifinále porazil Stolze 3:1. Ve finále přehrál Krejčího 3:1.

Turnaj čtyřher

Turnaje se zúčastnilo 5 párů, hráči byli z pěti oddílů. Hrálo se skupinovým systémem. Páry byly losovány. Teiml hrál s Vysoudilem, Stočes s Tolarem.

Stočes-Tolar porazili páry Táborský-Krejčí, Teiml-Vysoudil shodně 3:0, podlehli párům Hnidka-Plecitý 0:3, Stolz-Sláma 2:3. V turnaji skončili na třetím místě.

Teiml-Vysoudil porazili pár Táborský-Krejčí 3:2, Hnidka-Plecitý a Stolz-Sláma shodně 3:1. Prohráli s párem Stočes-Tolar 0:3. V turnaji skončili na druhém místě. Organizátoři pár označili za největší překvapení turnaje.