V sobotu 5. 1. 2019 se Luděk Stočes a Marek Teiml zúčastnili 37. ročníku Novoročního turnaje TTC Kladno. Turnaj byl určen pro neregistrované hráče, hráče RS až Divize včetně pozvaných. Turnaj byl velice kvalitně obsazen. Do soutěže jednotlivců bylo registrováno 32 hráčů (loni 35) ze 13 oddílů, do soutěže čtyřher 16 párů (loni 16) ze 12 oddílů. Z našich hráčů zaznamenal úspěch Stočes, hrál čtvrtfinále.

Soutěž jednotlivců

Stočes ve skupině porazil Barsu (TJ Sokol Nesuchyně) 3:2 a Hlaváčka (TTC Kladno) 3:0, prohrál s Cholínským (Sokol Lány) 1:3. Ve skupině skončil na druhém místě.

Teiml ve skupině porazil Fleislébra (TTC Kladno) 3:0, prohrál s Moravcem (Sokol Lány) 0:3 a s Pírkou (TTC Kladno) 1:3. Ve skupině skončil na třetím místě.

Stočes v prvním kole narazil na Bajera (TTC Kladno). Bajer v průběhu zápasu musel zápas kvůli zranění skrečovat. Ve čtvrtfinále prohrál se Špalkem M. (TTC Slovan Kladno) 0:3.

Teiml v "útěše" v prvním kole porazil Eberta T. st. (TTC Kladno) 3:1, ve druhém kole prohrál s Barsou 2:3.

Soutěž jednotlivců vyhrál Tomáš Havlíček (AC Sparta Praha)

Soutěž čtyřher

Náš pár Stočes - Teiml měl silnou skupinu. Podlehli páru Havlíček - Prágr (AC Sparta Praha - TTC Kladno) a Pírka - Hlaváček (TTC Kladno) shodně 0:3, páru Hýža - Krous (KST Rakovník - TSM Kladno) 1:3. Ve skupině skončili na čtvrtém místě.

Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Havlíček - Prágr (AC Sparta Praha - TTC Kladno)

Video záznamy utkání: