Luděk Stočes vyhrál Vánoční turnaj 2018. Ve finále porazil Martina Kasíka. Třetí místo vybojoval Petr Skála. Soutěž čtyřher vyhrála dvojice Petr Hrudka - Martin Kasík, ve finále zdolala dvojici Petr Skála - Marek Teiml. Na třetím místě se umístil pár Luděk Stočes - Milan Šimáček. Soutěž útěchy vyhrál Vladimír Bromský.

V sobotu 29. 12. 2018 jsme uspořádali sedmý ročník tradičního vánočního turnaje naší jednoty. Do dříňské sokolovny přišlo a registrováno bylo 18 členů našeho Sokola, jednalo se o členy oddílu stolního tenisu. Byla přítomna celá naše špička. Skvělé točené pivo, slivovice, víno, výborné řízky, chlebíčky, smaženky, vánoční cukroví, jablečný závin, obložený tác, extra pálivé papriky a spoustu dalšího chutného občerstvení přispělo k příjemné atmosféře se sportovním duchem. Odehráno bylo 57 zápasů dvouher a 20 zápasů čtyřher. Čas byl i na sehrání Lóry. Turnaj byl odstartován v 9:30 a byl zakončen slavnostním předáním cen v 16:00.

Turnaj jednotlivců

18 hráčů se registrovalo do soutěže jednotlivců. Ti byli rozděleni do 4 skupin. První dva hráči byli do každé skupiny nasazeni, ostatní dolosováni. Poprvé v historii byl pro nasazení do turnaje použit ELO žebříček, místo bodového. Všichni hráči postoupili ze skupiny do finálové vyřazovací části. Tu tvořilo nejprve předkolo. Následovalo osmifinále, jehož poražení hráči se stali aktéry soutěže útěchy.

STOČES - KASÍK M. 3:0

Luděk Stočes obhájil titul, což se v historii turnaje stalo teprve podruhé. Všechny své zápasy vyhrál, ztratil pouze jeden set. Na druhém místě skončil Martin Kasík, třetí místo patří Petrovi Skálovi.

BROMSKÝ - HRKAL 3:0

Soutěž útěchy vyhrál Vladimír Bromský. Ve finále porazil Jana Hrkala.

Turnaj čtyřher

Turnaje čtyřher se zúčastnilo 8 dvojic. K 8 nasazeným hráčům byli ostatní přilosováni. Dvojice byly zařazeny do dvou skupin. Následovala vyřazovací část, kam postoupily všechny páry.

HRUDKA / KASÍK M. - SKÁLA / TEIML 3:1

Vítězem turnaje čtyřher se stala dvojice Hrudka - Kasík M. V turnaji ani jednou neprohrála. Na druhém místě skončila dvojice Skála - Teiml, třetí místo obsadila dvojice Stočes - Šimáček.

Video záznamy utkání: Finále jednotlivců, Finále čtyřher: