Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Lány uspořádal 33. ročník turnaje veteránů - Memoriál Jindry Skály. Do lánské sokolovny zavítalo v pátek 19. 4. 2019 34 hráčů. Turnaj byl určen pro hráče rakovnického regionu, Župy budečské a pro další pozvané. Hráči byli rozděleni do 4 kategorií dle svého věku. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Luděk Stočes, Marek Teiml v nejmladší kategorii 40 - 49 let. Zdeněk Kasík hrál v kategorii 50 - 59 let. Karel Čampulka hrál v kategorii 70+. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo po obědě v místním hostinci. Každý z účastníků si odnesl věcnou cenu, ti nejlepší i diplomy a poháry. Vklad 150 Kč zahrnul startovné a oběd. Luděk Stočes a Karel Čampulka si z Lán odvezli mimo jiné poháry za třetí místa ve svých kategoriích.

Nejmladší veteráni 40 - 49 let

Přihlášeno bylo 7 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin. Z každé skupiny postoupili dva nejlepší hráči do semifinále. Ostatní hráli jeden zápas o konečné umístění.

Stočes ve skupině porazil Szabo 3:0 a Vyskočila 3:1, prohrál s Navrátilem 2:3. Postoupil do semifinále.

Teiml ve skupině prohrál s Přibíkem 0:3 a Trpákem 2:3.

Stočes v semifinále prohrál s Přibíkem 0:3. V utkání o 3. místo porazil Trpáka 3:1.

Teiml v utkání o 5. místo vyhrál nad Vyskočilem 3:1.

Veteráni 50 - 59 let

Přihlášeno bylo 11 hráčů. Ti byli rozděleni do tří skupin.

Kasík Z. ve skupině prohrál s Moravcem P. 0:3 a Čermákem 1:3. Ve vyřazovací části prohrál se Sosnou 1:3.

Veteráni 70+ let

Přihlášeni byli 4 hráči, kteří odehráli své zápasy ve skupině.

Čampulka ve skupině porazil Renče 3:0, prohrál s Jílkem 2:3 a Dráždilem 0:3. V celkovém hodnocení skupiny obsadil třetí místo.

Turnaj byl velice pěkně uspořádán a v příštím roce se jej opět rádi zúčastníme.