V neděli 7. 4. se naši borci Petr Hrudka, Martin Kasík, Luděk Stočes a Marek Teiml zúčastnili Velikonočního turnaje v Buštěhradě. Na turnaji bylo registrováno 12 hráčů do soutěže jednotlivců (rozděleni do tří skupin, z kterých postoupili 2-3 nejlepší hráči do čtvrtfinále) a 4 páry do soutěže čtyřher (hráno skupinovým systémem; dvojice byly určeny přilosováním hráčů). Tři nejlepší v každé soutěži obdrželi poháry.

Soutěž jednotlivců

Kasík ve skupině porazil Stolze (TJ Sokol Buštěhrad) 3:1 a Brejchu 3:0, prohrál s Krejčím (TJ Sokol Buštěhrad) 1:3. Ze skupiny postoupil z druhého místa.

Stočes ve skupině porazil Teimla a Táborského (TJ Sokol Buštěhrad) shodně 3:0, Lafka (TJ Sokol Buštěhrad) 3:1. Ze skupiny postoupil z prvního místa.

Teiml ve skupině porazil Táborského 3:0, prohrál se Stočesem a Lafkem shodně 0:3. Postoupil do utkání o postup do finálové části.

Hrudka ve skupině porazil Šebestu 3:0, prohrál s Hnidkou a Krejčím shodně 0:3. Postoupil do utkání o postup do finálové části.

V utkání o postup do finálové části porazil Hrudka Teimla 2:1.

Stočes ve čtvrtfinále porazil Kasíka 3:1, v semifinále prohrál s Krejčím 0:3, v zápase o třetí místo porazil Stolze 3:2.

Hrudka ve čtvrtfinále prohrál s Krejčím 0:3.

Soutěž čtyřher

Stočes - Teiml porazili páry Stolz - Táborský 3:2, Tolar - Brejcha 3:1. Prohráli s párem Lafek - Krejčí 1:3. Obsadili druhé místo.