K dalšímu výraznému posílení našeho oddílu stolního tenisu dojde v krátké době. Provádíme obnovu registrace Martina Kasíka a čekáme na její schválení. Martin za Dříň odehrál v minulosti již tři sezóny. Loňskou sezónu nehrál za žádný oddíl. "Jsem nadšen z toho, že si Martin vybral náš oddíl pro rozvoj své úspěšné sportovní kariéry. Jedná se o TOP hráče, který má stabilní vysokou výkonnost. Takových za sezónu moc nepřestupuje, nám se povedlo v přestupovém období ulovit takové hráče hned dva. Hodnotou ELO se z něho stává dříňská dvojka a doufám, že se mu bude skvostně dařit i v dalších sezónách.", uvádí vedoucí oddílu stolního tenisu Marek Teiml. Martin dodává: "Minulý rok byl pro mě hektický, především z důvodu narození dcery. Ovšem nadcházející sezónu jsem měl v plánu odehrát. Vzhledem k umístění, ambicím a kolektivu byl pro mě Sokol Dřín primární volbou. O to více mě potěšil zájem ze strany vrcholného managementu, po jehož jednání jsem dostal nabídku, která se nedala odmítnout. Věřím tak, že naplním očekávání i vzhledem k povinnostem, plynoucích z nového zaměstnání a budu platným článkem, v již tradičním a letos obzvláště kvalitním mužstvu.".